• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Nisan 2021 Perşembe 17:48 | Son Güncelleme:

Nazlı Kayı Hacı Sabancı aşkını böyle anlattı: Her buluştuğumuzda karnıma ağrılar giriyor

Nazlı Kayı Hacı Sabancı aşkını böyle anlattı: Her buluştuğumuzda karnıma ağrılar giriyor

Geçtiğimiz aylarda nişanlanan ve evlilik hazırlığında olan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı magazin en gözde çiftleri arasında yerini alıyor. Nazlı Kayı, Hacı Sabancı ilişkisine dair samimi açıklamalarda bulunarak 'Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Onu her gördüğümde vücudum aynı reaksiyonları vermeye başlayınca zaten anladım. Hala da devam ediyor.' ifadelerini kullandı.

Hacı Sabancı ile geçtiğimiz aralık ayında nişanlanarak evlilik için ilk adımı atan Nazlı Kayı, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Alem Dergisi'ne özel açıklamalarda bulunan Nazlı Kayı, evlilikle ilgili, 'Birine çok aşıksanız zaten verebileceğiniz nihai karar evliliktir. Ve bence evlilik kararı aldıktan sonra siz artık bir ailesiniz. Ailenize birini katıyorsunuz, bir aileye dahil oluyorsunuz. Bu muhteşem bir şey' dedi.

Hacı Sabancı ilişkisi hakkında konuşan Nazlı Kayı, şu ifadeleri kullandı: 'Birlikte her şeyi konuşuruz, aramızda saygı, güven ve büyük bir sevgi bağı var. Ben çok kalabalık, sevgi dolu bir ailede büyüdüm. Dilerim ileride benim de çocuklarım olur ama aile olmak için çocuk olması da şart değil. Birbirinize olan bağınız sizi zaten aile yapıyor.'

İlişkisinin nasıl başladığını söyleyen Kayı, 'Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Onu her gördüğümde vücudum aynı reaksiyonları vermeye başlayınca zaten anladım. Hala böyleyim bu arada. Onu görünce karnımda kelebekler uçuşuyor. Demek ki aşk böyle bir şey' dedi.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü