• $8,1595
  • €9,6405
  • 498.412
  • 1148.83
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Şubat 2020 Pazartesi 16:16 | Son Güncelleme:

Naz Elmas'ın eşi Erol Özmandıracı'ya eski sevgilinden bir şok daha!

Naz Elmas'ın eşi Erol Özmandıracı'ya eski sevgilinden bir şok daha!

Oyuncu Naz Elmas'ın eşi Erol Özmandıracı, kısa süre önce eski sevgilisi Merve Nur Başbuğ'un nafaka davası açmasıyla büyük bir şok yaşamıştı. Son olarak Başbuğ, yeni bir dava daha açtı. Dava sonucu ise Özmandıracı'yı bir kez daha şoke etti.

Merve Nur Başbuğ, geçtiğimiz yıl ünlü oyuncu Naz Elmas'la evlenen eski sevgilisi Erol Özmandıracı aleyhine uzaklaştırma kararı aldırmış ve 20 bin liralık tedbir nafakası davası açmıştı. Günaydın'ın haberine göre Başbuğ; Özmandıracı'dan olan kızıyla birlikte Maslak'ta oturduğu daireden tahliye edilmek istendiğini, bu dairenin satışa çıkarıldığını belirtip yeni bir dava daha açtı.

'KİRA ÖDEYEMEZ'

Avukatı Handan Bakbak dilekçesinde, şunları söyledi: "Bu anne ile çocuğu mağdur edecek bir durum. Çocuk, bu eve alışmış. Okulu çok yakın. Anne, çocuğuyla ilgilendiği için asgari ücret karşılığı part-time çalışmaktadır. Kira ödeyecek durumu yoktur. Onlara yeni bir ikametgah tesis edilinceye kadar oturdukları daireye ihtiyati tedbir konulmasını istiyoruz." Avukatın açtığı davayı kabul eden mahkeme; Özmandıracı'nın müteahhitlik firmasının yaptığı Maslak'taki dairenin, davacı Merve Nur Başbuğ ile müşterek çocuğun kullanımına tahsis etti.

<p>Editör:</p><p><span><a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.co

26 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sosyal medyada linç yiyen Türkiye güzeli Şevval Şahin'e ünlülerden destek

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı