• $7,4062
  • €9,0598
  • 441.541
  • 1542.45
16 Temmuz 2020 Perşembe 15:04 | Son Güncelleme:

Nadide Hayat nerede çekildi? Filmin konusu ne, oyuncuları kimler?

Nadide Hayat nerede çekildi" Filmin konusu ne, oyuncuları kimler"

Bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında yayınlanacak olan Nadide Hayat filmi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği Nadide Hayat'ın başrolünde Demet Akbağ yer alıyor. Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır.

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı 2015 yapımı Türk filmi Nadide Hayat bu akşam Atv ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak. İzleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak olan filmin başrolünde Demet Akbağ yer alıyor. Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar.

NADİDE HAYAT NEREDE ÇEKİLDİ?

Nadide Hayat’ın çekimleri İstanbul Üniversitesi’nin yanı sıra Muğla’da gerçekleştirildi.

FİLMİN KONUSU NE?

Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarında, ardından mavi sulara kendini atar. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile “yeni bir başlangıca” yelken açar!

OYUNCULARI KİMLER?

Nadide Hayat'ta başrolleri Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler paylaşıyor. İkiliye kadroda Sevil Akı, E Efecan Şenolsun, Ümit Erlim, Irmak Örnek, Gizem Erdem ve Sadi Celil Cengiz eşlik ediyor. 

<p>Çevre dediğimiz hadisenin sadece devletlere bırakılamayacağını söyleyen Oğuzhan Bilgin, konuya il

'Çevre, dünya ve tabiat bize emanet olarak bırakıldı'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor