• $7,3808
  • €8,977
  • 417.5
  • 1463.76
26 Temmuz 2014 Cumartesi 13:19 | Son Güncelleme:

Mutluluğu yogada buldular

Mutluluğu yogada buldular

İki yıl önce birbirlerini döverken görüntülen Mehmet Ali Nuroğlu ile eşinin hayatı 8 aylık Hindistan seyahatleri sonrası tamamen değişti.

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi “Güzel Köylü”, renkli konusu kadar oyuncularının ilginç öyküleriyle de dikkat çekiyor. Gold Film imzalı dizinin uyuşturucu kullanmak yüzünden yargılanan başrol oyuncusu Gizem Karaca, çekimlerin yapıldığı Muğla Akyaka’ya yerleşmişti. “Güzel Köylü”de Karaca’nın eski erkek arkadaşı Kaan’ı canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu da, 4 yıllık eşi Çiçek Gülsen’le bölgede ev tutup organik bir yaşam sürmeye başladı. 

Eşi yoga hocası oldu 

Nuroğlu ile eşi 2 yıl önce gece yarısı Rumelihisarı’nda bir ara sokakta kavga edip birbirlerine tokat atarken objektiflere takılmıştı. Daha sonra ise öpüşürken görüntülenen çiftin 8 ay Hindistan’da kaldığı ve oradaki ruhsal arınmanın ardından tüm yaşamlarını değiştirdikleri öğrenildi. Akyaka’da doğayla iç içe yaşayan ve düzenli olarak yoga yapan çiftten Nuroğlu’nun setin en uyumlu oyuncularından biri olduğu konuşuluyor. Oyuncunun eşinin de yoga hocalığı yaptığı belirtildi. GÜNEŞ ÖZEL

 

<p><span>Gaziantep'in meşhur lezzeti küşleme kebabı hem görünümü hem de tadıyla görenlerin iştahını

Gaziantep'in meşhur küşleme kebabı tarifi

Ünlü belgeselci dünyayı böyle kandırdı! Her şey sosyal medyada ortaya çıktı

İstanbul'da 14 adreste PKK'ya yönelik operasyon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri