• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
22 Ağustos 2021 Pazar 17:16 | Son Güncelleme:

Mustafa Sandal, Kuruçeşme Arena'da konser verdi

Mustafa Sandal, Kuruçeşme Arena'da konser verdi
DHA

Şarkıcı Mustafa Sandal, geçtiğimiz gece Kuruçeşme Arena'da konser verdi. Dinleyicilerine keyifli bir gece yaşatan Sandal, seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alan şarkıcı Mustafa Sandal, dinleyicisiyle bir araya geldi. Sahnenin açılışını klasikleşen parçası 'Aya Benzer' ile yapan ünlü şarkıcı, keyifli bir gece yaşattı.

DÜETLER GECESİ

İkinci yarıya sürprizlerle başlayan Sandal, sahneye önce Ersay Üner'i davet etti. 'Hay Hay' şarkısını seslendiren Üner, seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Daha sonra Doğu Demirkol'u sahneye alan Mustafa Sandal ünlü komedyen ile birlikte 'Tekrar' şarkısını söyledi. Demirkol 'Bu şarkı benim için bir mucize. Çocukluğumda hayran olduğum Mustafa Sandal benimle birlikte düet yaptı. Sen beni kabul ettin. Biz de ölümüne kadar yanındayız' sözleri ile büyük alkış topladı.

Konserin sonuna doğru sahneye davet ettiği 'Eypio' ile 'Reset' şarkısını seslendiren Sandal, coşkulu bir kapanış yaptı.

"GÜZEL ENERJİLERİ PEKİŞTİRMEYE GELDİK"

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mustafa Sandal, "Pandemi dolayısıyla iki senedir sahnelerden uzağız. Çok özledik. Biraz önce prova için sahnedeydim. Orada koltuklara bakınca bir daha seyirci ile buluşmak çok farklı geldi. Kuruçeşme Açıkhava çok güzel, çok sıcak bir mekan olmuş. Polat Yağcı ve ekibini tebrik ediyorum. Şimdi biz de burada şarkılarımızla güzel enerjileri pekiştirmeye geldik." diye konuştu.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi