• $7,9579
  • €9,3952
  • 487.455
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Ağustos 2020 Cuma 17:27 | Son Güncelleme:

Mustafa Can Keser ile boşanma aşamasında olan Damla Ersubaşı'dan 'mutluyum' açıklaması

Mustafa Can Keser ile boşanma aşamasında olan Damla Ersubaşı'dan 'mutluyum' açıklaması

Sihirli Annem dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz günlerde 4 yıl önce evlendiği Mustafa Can Keser'den boşanma kararı aldığını duyurmuştu. Önceki gün Baltalimanı'nda bir davete katılan Ersubaşı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

2016 yılında evlendiği ve iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser'den boşanma kararı alan Damla Ersubaşı, önceki gün bir kozmetik markasının lansmanına katıldı.

"MUTLUYUM"

Habertürk'ün haberine göre; etkinlikte tek başına objektiflere takılan Ersubaşı, muhabirlerin sorularını yanıtlayarak, "Özel hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum. Mutluyum. Bugün davet için buradayım" dedi.

NE OLMUŞTU?

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteri ile ünlenen 27 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haftalarda işletmeci eşi Mustafa Can Keser'den boşanacağını duyurmuştu. Keser ile ortak bir açıklama yapan Damla Ersubaşı, "Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan ikili hakkında daha önce de ayrılık haberleri çıkmıştı. Ersubaşı'nın eşi Mustafa Can Keser bir dönem ihanet haberleriyle konuşulmuştu. Oyuncu, konuyla ilgili şu şekilde konuşmuştu:

"Biraz sorunlar yaşadık. Karantinanın da etkisi var. Şu an 'Boşandık' diye bir şey demiyorum ama sorunlarımız oldu, çözdük gibi. Eşim ile aynı evde kalıyoruz. Tartışma nedenimiz ihanet değil. Bu süreçte her şey insanın gözüne batıyor. Birlikte çok fazla yan yana bulunmamak daha iyi. Ben eşim tarafından hiçbir zaman aldatılmadım. Evet, birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama 'Boşandık' diye bir şey söz konusu değil."

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık / <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Fransa'da vahim gelişmeler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1795 yılından beri kazılan çukurun sırrı ne?

Muhammed bebek, Türkiye'de kavuştuğu protez bacaklarıyla İdlib'e döndü