• $7,4663
  • €9,0722
  • 443.528
  • 1565.01
29 Aralık 2020 Salı 12:50 | Son Güncelleme:

Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçel'in hayalini gerçekleştirecek! Projeyi hayata geçiriyor

Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçel'in hayalini gerçekleştirecek! Projeyi hayata geçiriyor

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel ile aşk yaşadıkları dönemde hayata geçirdikleri 'Dollyphant' çizgi film projesini hayata geçirecek. Hande Erçel'le ayrılsa da projeyi yarıda bırakmayan Murat Dalkılıç alkış topladı.

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerini noktalama kararı alan ünlü oyuncu Hande Erçel ile başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç’ın işbirliklerinin devam edeceği öğrenildi. Animasyon film şirketi olan Murat Dalkılıç, eski sevgilisinin hayali olan 'Dollyphant' adlı çizgi filmi, birlikte oldukları dönem hayata geçirmişti.

Ünlü çiftin ayrılmasının ardından projenin ne olacağı merak konusu olurken Murat Dalkılıç'tan hamle geldi. Sosyal medyadan takipçilerinin sorularını yanıtlayan Murat Dalkılıç, söz konusu projenin sorulması üzerine 'Pandemi nedeniyle prodüksiyon işlerini durdurduk. Fakat bir ay sonra yeniden başlıyoruz' açıklamasını yaptı.

Murat Dalkılıç ile Hadise yılbaşı akşamı dijital olarak konser verecek. İkili, TikTok platformunun yılbaşı için özel olarak organize ettiği gecede sahne alacak. Gece TV8'de yayımlanacak.


Haberin Özeti

Şarkıcı Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile aşk yaşadıkları dönemde hayata geçirdikleri Dollyphant çizgi film projesini sürdürme kararı aldı.
• "Pandemi nedeniyle prodüksiyon işlerini durdurduk. Fakat bir ay sonra yeniden başlıyoruz."
<p>Hiçbir şey ortaya koyamayan, alternatif üretemeyen muhalefetin işi ve gücünün yalan söyleyerek se

'Muhalefet yalan, algı ve manipülasyonla oy devşirmeye çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mandaların eksi 10 derecede yemek arayışı

Edirne Müftülüğünde meydana gelen yangında ahşap bina kullanılamaz hale geldi