• $7,1702
  • €8,7296
  • 413.937
  • 1483.02
18 Şubat 2021 Perşembe 11:31 | Son Güncelleme:

Murat Boz'un paylaşımında dikkat çeken Aslı Enver detayı! Barıştılar mı?

Murat Boz'un paylaşımında dikkat çeken Aslı Enver detayı! Barıştılar mı"

Ünlü şarkıcı Murat Boz, sosyal medya hesabından eski sevgilisi Aslı Enver aracılığı ile tanıştığı yakın dostu Yağız Aksu'nun doğum günün kutladı. Boz'un paylaşımı Aslı Enver'ler barıştığı iddialarını gündeme getirirken iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmedi.

Uzun süreli beraberliklerini noktalamalarının ardından yine de gündemden düşmeyen Murat Boz ve Aslı Enver hem sosyal medya hem de magazin gündeminde konuşulmaya devam ediyor.

İkilinin hayranları barışmaları için baskı yapsa da taraflardan adım gelmedi. Aslı Enver'in Murat Boz'un fan sayfasını takibe alması ise barıştıkları iddialarını gündeme getirmişti.

Fan sayfası olayının ardından ikili şimdi de Murat Boz'un paylaşımı ile gündeme geldi. Boz, Aslı Enver ile aşk yaşadığı dönemde tanıştığı ve yakın dost olduğu Yağız Aksu'nun doğum günün sosyal medya hesabından 'İyi ki doğdun Yağız'ım' notuyla kutladı.

Boz'un bu hamlesi sosyal medyayı hareketlendirirken ikilin hayranları "Sizi ancak Yağız bir araya getirir.", "Lütfen onları barıştır." gibi yorumlarda bulundu.

<p>Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çorum'da öğretmenlere aşı uygulaması programına katılarak korona

Öğretmenlere aşı yapılıyor... Milli Eğitim Bakanı Selçuk aşı yaptırdı

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü