• $7,4025
  • €8,9823
  • 444.787
  • 1579.23
23 Aralık 2020 Çarşamba 09:36 | Son Güncelleme:

Murat Başaran nereli, evli mi? Murat Başaran kimdir, kaç yaşındadır?

Murat Başaran nereli, evli mi" Murat Başaran kimdir, kaç yaşındadır"

Murat Başaran, bugün Demet Akalın ve Alişan'ın sunduğu 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk oldu. Murat Başaran hakkında araştırmalar hız kazandı. Murat Başaran kimdir, kaç yaşındadır? Murat Başaran nereli, evli mi? İşte tüm merak edilenler..

Demet Akalın ve Alişan'ın sunduğu 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk olan Murat Başaran'ın hayatı merak konusu oldu. Tüm izleyiciler Murat Başaran kimdir, kaç yaşındadır? Murat Başaran nereli, evli mi? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Murat Başaran'a dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.  

MURAT BAŞARAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Murat Başaran 4 Haziran 1974 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. 1997 yılında katıldığı Pop Show adlı beste yarışmasında 2. olarak dikkat çekti. Şahin Özer'in de keşfi ile 1999 Kasım ayında Azıcık Ucundan adlı ilk albümünü çıkarmıştır. 3 yıl sonra Hadi Sende Kudur albümünü 2002 Ağustos ayında çıkarmıştır. Hakan Peker'in 2000 yılına damgasını vuran Karam şarkısının söz yazarıdır. Bu dönemde başta Yalın, Gökhan Özen, Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu olmak üzere diğer sanatçılara verdiği besteler ve Gülben Ergen'e yazdığı şarkıya da dikkat çekmiştir.

Murat Başaran, 2005 Aralık ayında Sana Ölürüm adlı üçüncü albümüyle müzik kariyerindeki en başarılı dönemlerini yaşamış ve çıkışını devam ettirmeyi başarmıştır. Bu albümdeki Nankör ve Sana Ölürüm adlı şarkıları müzik listelerinde zirveye oturmuştur. 2,5 yıl aradan sonra 7 Ocak 2008'de Canın Sağolsun adlı albümünü çıkardı. 2013 yılında İşte O Sensin adlı albümü ile tekrar müzik listelerinde yer almıştır.

<p><span>Niğde'nin meşhur patatesi dondurmaya da lezzet katacak. 'Patatesli dondurma olur mu?' demey

Patatesli dondurma hem şaşırtıyor hem de tadanları kendine hayran bırakıyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor