• $7,3705
  • €8,8939
  • 408.476
  • 1547.61
26 Ocak 2021 Salı 12:42 | Son Güncelleme:

Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar'dan kötü haber! Yoğun bakıma kaldırıldı

Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar'dan kötü haber! Yoğun bakıma kaldırıldı

Yeşilçam'ın en ünlü isimlerinden olan Müjde Ar zor zamanlar yaşıyor. Müjde Ar'ın kanser tedavisi gören kardeşi Mehtap Ar yoğun bakıma kaldırıldı. Tedavisine Müjde Ar'ın Bodrum'daki evinde devam edilen Mehtap Ar'ın sağlık durumunun stabil olduğu öğrenildi.

Üçü Her Yerde programı Yeşilçam'ın en güzel ve başarılı kadınları arasına adını altın harflerle yazdıran Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar'ın hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Kanser tedavisi gören Mehtap Ar'ın tedavisi kardeşi Müjde Ar'ın Bodrum'daki evinde devam ediyor.

Özgür Aras "Mehtap Ar, uzun süredir o kötü hastalıkla mücadele veriyor. 10 gün önce rahatsızlık geçirerek kontrol amacıyla gittiği hastanede yoğun bakıma aldılar. 5 gün önce yoğun bakımdan çıktı ama durumu hala stabil. Sağolsun Sezen Aksu, ablası Müjde Ar, oğlu Söz, tüm ailesi hep yanındaydı" açıklamasında bulundu.

MEHTAP AR KİMDİR?

Mehtap Ar, 6 Nisan 1957 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Ünlü şarkı sözü yazarı Aysel Gürel ile Tercüman Gazetesi muhabirlerinden Vedat Akın‘nın (Ebrem) kızıdır. Müjde üç yaşındayken Aysel’le baba Vedat Akın (Ebrem) ayrıldı. Ayrıldıklarında annesi Mehtap Ar’a hamile idi. Ablası Müjde Ar da sinema oyuncusudur. Ablası ile birlikte dedesinin yanında büyüdü.

2000 yılında “Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu” adı ile çocuk tiyatrosu kurdu, turnelere çıkarak Anadolu’yu dolaştı. Mehtap Ar, ilk evliliğini 17 yaşında tiyatrocu biri ile yaptı. Kısa sürede boşandı. Mehtap Ar’ın ikinci evliliğinden Söz Ar adında bir oğlu vardır.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı. İnsan Hakları Eylem Planı'nın

Başkan Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı