• $8,1246
  • €9,7898
  • 464.275
  • 1365.27
08 Temmuz 2020 Çarşamba 17:05 | Son Güncelleme:

Muhteşem Yüzyıl hayranı Ünlü rapçi Cardi B.'den Merve Boluğur'a sitem

Muhteşem Yüzyıl hayranı Ünlü rapçi Cardi B.'den Merve Boluğur'a sitem

Dünyaca ünlü rapçi Cardi B.'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Muhteşem Yüzyıl' dizisine olan hayranlığını dile getirerek Merve Boluğur'un oynadığı 'Nurbanu' karakterine sitem etti.

Dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl'a olan hayranlığını geçtiğimiz hafta Twitter hesabından paylaşan dünyaca ünlü rapçi Cardi B.'nin tweetleri deyim yerindeyse sosyal medyayı salladı.

Merve Boluğur'un oynadığı Nurbanu Sultan karakterine sitem eden ünlü rapçi "Nurbanu'dan nefret ediyorum" ifadelerini kullanırken Meryem Uzerli'nin canlandırdığı Hürrem Sultan'ı ise sevdiğini söyledi.

Bu paylaşımların ardından Merve Boluğur'dan ise yanıt gecikmedi.

HÜRREM SULTAN'A BAYILIYOR!

Cardi B.’nin bu paylaşımlarına Türk takipçilerinden yorum yağarken bir takipçisiyle arasında ise şöyle bir diyalog geçti. "Nurbanu'dan nefret ediyorum" tweetinin altına "O benim kraliçem. Osmanlı tarihindeki en güçlü figür" şeklinde yanıt veren bir takipçisine Cardi B. "Üzgünüm tatlım. O dediğin Hürrem" yazdı…

MERVE BOLUĞUR YANITSIZ BIRAKMADI

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ise sosyal medya hesabından kendi canlandırdığı karakter ile ilgili yorum yapan Cardi B.’nin tweeti ile alıntı yaparak "Oyunculuk becerilerimin süper bir kanıtı" ifadelerini kullanarak yine çok konuşuldu…

<p> İstanbul Fatih'te kimyasal maddelerin bulunduğu depoda yangın çıktı.</p>

İstanbul'da kimyasal madde dolu depoda yangın

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor