• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
24 Kasım 2020 Salı 11:39 | Son Güncelleme:

Müge Boz ve Caner Erdeniz'in kızı Vina 1 yaşında! 'O kadar şanslıyım ki...'

Müge Boz ve Caner Erdeniz'in kızı Vina 1 yaşında! 'O kadar şanslıyım ki...'

Oyuncu Müge Boz ile basketbolcu Caner Erdeniz'in kızları Vina 1 yaşına bastı. Çift kızlarının yeni yaşını sosyal medyadan kutladı, Vina'nın pozlarına beğeni yağdı.

Geçtiğimiz yıl haziran ayında nikah masasına oturan Müge Boz-Caner Erdeniz çiftinin kızları Vina, 1 yaşına bastı. İkili, kızlarının doğum günü için bir kutlama organize etti.

Partiden kareleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Boz, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün Vinå'nın doğum günü. Minişim, vanilya kokulu fındığın... Beni annesi olarak seçtiği için o kadar şanslıyım ki... Kalbimin sevgiden her saniye pır pır ettiği bir yıl geçirdim... Daha nicelerine... Vinoş'un koşulsuz sevgi ile dolu bir ortamda büyümesi için elimden geleni yapacağım. Tek odaklandığım konu bu.

Bu hayattaki amacını gerçekleştirmesi için ona rehberlik ederken benimle beraber el ele yürüyen canımın içi sevgilim... Seni çok seviyorum bir tanem. İyi ki... Bu mutlu günümüzde, bu güzel ormanda, 'Aile kurmak isteyen ve anneliği/babalığı tatmak isteyen herkeslere de nasip olsun' dileklerimizi ihmal etmedik."

Caner Erdeniz ise Vina'nın bu pozunu, "Doğum günü kızı" notuyla yayınladı. İkilinin gönderileri takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu

İşte Galatasaray'ın gündemindeki golcü oyuncular