• $8,2708
  • €10,0883
  • 488.293
  • 1460.9
29 Nisan 2021 Perşembe 13:56 | Son Güncelleme:

Müge Anlı'dan ayrıldığı iddia edilmişti... Rahmi Özkan sessizliğini bozdu

Müge Anlı'dan ayrıldığı iddia edilmişti... Rahmi Özkan sessizliğini bozdu

Rahmi Özkan'ın geçtiğimiz haftadan beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programda yer almaması dikkatleri üzerine çekerken birçok iddia ortaya atıldı. Rahmi Özkan konuya ilişkin sessizliğini bozarken sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Özkan, 'Birkaç günden beri rahatsızlığım nedeniyle evimde tedavi amaçlı dinliyorum. Şükürler olsun ki önemli bir sağlık problemim yok. ' ifadelerini kullandı.

Rahmi Özkan'ın yıllardır yer aldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir yer almamasının ardından öldüğüne dair haberler yapıldı. Müge Anlı iddiaları yalanlarken Rahmi Özkan'dan da açıklama geldi.

Instagram hesabından bir açıklama paylaşan Rahmi Özkan, şu ifadeleri kullandı:

'Birkaç günden beri rahatsızlığım nedeniyle evimde tedavi amaçlı dinliyorum. Şükürler olsun ki önemli bir sağlık problemim yok. Ancak bazı sosyal medya kuruluş ve yetkilileri sağlığım hakkında yalan yanlış haberlerle benim yaralı olduğumu, hastanede ve de bakım yoğun bakımda yattığımı ve öldüğümü ifade etmişlerdir. Düşünün ki bu haberler dünyanın ve Türkiye'mizin her tarafındaki dostlarım yakınlarım ve sevenlerimi ne duruma düşürmüştür. Neyse önemli olan hepimizin sağlığı inşallah önümüzdeki pazartesi günü televizyon programında siz dostlarımla olacağız. Sağlıklı günler'

<p>Londra'nın tarihi köprüsü Tower Bridge'de okunan akşam ezanına çok sayıda Müslüman tanıklık ederk

Londra'nın tarihi köprüsü Tower Bridge'de ezan okundu

Süper Lig'in yeni takımı GZT Giresunspor, coşkuyla karşılandı

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar