• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
26 Ağustos 2021 Perşembe 09:29 | Son Güncelleme:

Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu! Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu! Müge Anlı ne zaman başlayacak"

Müge Anlı ile Tatlısert'in yeni sezonu tüm program takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Müge Anlı'nın yeni bölümler için beklenen açıklama geldi. Sosyal medya platformu Instagram hesabından paylaşımda bulunan Müge Anlı "Kavuşmamıza çok az kaldı... Allah'ın izniyle 10 gün sonra beraberiz" ifadelerini kullandı.

Müge Anlı yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Sezon finali ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni bölümleri için bekleyiş başladı. Müge Anlı'da son olarak Büyükşen cinayeti Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Programın takipçileri yeni sezon gelişmelerini takip ediyorlar. Peki, Müge Anlı ne zaman başlayacak? Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu. İşte tüm detaylar...

MÜGE ANLI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Müge Anlı'nın ardından programın resmi hesabından yapılan paylaşımda da "Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı 30 Ağustos Pazartesi atv'de" ifadelerine yer verildi.

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne başladığı yıl; Kanal 6'da staja başladı Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz'ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı.

Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek'le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek'in ayrılığı ardından Pakize Suda'yla Kanal D'de program sunmaya başladı.

Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" ile yaşadı. 2010 yılında Tatlı Sert 'in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var" adlı programı sundu.

Anlı'nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı Gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 16 yaşında olan bir kızı var.

  • Müge Anlı ne zaman
  • Müge Anlı yeni sezon
  • Müge Anlı yeni bölümleri
  • Müge Anlı başladı mı
<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi