• $8,1773
  • €9,687
  • 501.966
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Haziran 2020 Pazartesi 17:56 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor'un yıldızı Hayal Köseoğlu: Demir gibi bir karaktere aşık olabilirim!

Mucize Doktor'un yıldızı Hayal Köseoğlu: Demir gibi bir karaktere aşık olabilirim!

Mucize Doktor dizisinin Açelya hemşiresi Hayal Köseoğlu, Youtube'da yayınlanan Senaryo Sohbetleri programına konuk oldu. Köseoğlu, rol aldığı dizi ve karakterlerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

28 yaşındaki Hayal Köseoğlu, Mucize Doktor dizisiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu. Köseoğlu, Taner Ölmez'in canlandırdığı Ali Vefa karakterinin çok zor bir karakter olduğunu söyledi. Oyuncu, normal hayatta kötücül birisi olmadığını fakat dizilerde kötü bir kadın karakterini canlandırmaktan keyif aldığını belirtti. Hayal Köseoğlu, “İnsanlardan kendimi bu kadar nefret ettirdiysem demek ki bir şeyleri doğru yapıyorum” dedi.

'DEMİR GİBİ BİR KARAKTERE AŞIK OLABİLİRİM'

Şimdilerde meslektaşı Caner Şahin ile ilişki yaşayan Hayal Köseoğlu, gerçek hayatta Demir gibi bir karaktere aşık olabileceğini anlattı. Taner Ölmez ve Sinem Ünsal ile çok iyi anlaştıklarını da belirten oyuncu, “İkisi de birbirinden tatlı” ifadesini kullandı.

KÜFÜR YİYEREK TREND OLDU!

Twitter’da Açelya karakteri için çok komik yorumlar yapıldığını söyleyen Köseoğlu, “Twitter’da yapılan komik ve kötü şeyleri retweetlemiştim. Trend olmuştum o gece. Gözlerime inanamadım. Küfür yiyerek trend olan nadir insanlardan birisiyim” diye konuştu.

Twitter’da kendisi hakkında dizideki karakter nedeniyle yazılan kötü yorumlara çok güldüğünü anlatan oyuncu, hayran kitlesini bu kadar çok sevmesinin en büyük sebeplerinden birisinin gerçekten zeki ve komik olmaları olduğunu anlattı.

<p>İşgal altındaki Karabağ'da Ermenistan güçlerine karşı büyük üstünlük kuran Azerbaycan, etkili kar

Harutyunyan'ın içinde olduğu belirtilen aracın vurulma anı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

ABD'nin hiçbir ülkeye vermediği F-22 Raptor uçaklarının özellikleri neler?

Batmanlı girişimci devlet desteğiyle kurduğu tesiste ilk mantar hasadını yaptı