• $8,7405
  • €10,2799
  • 492.751
  • 1399.26
19 Aralık 2020 Cumartesi 10:49 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor'un Ferda'sı Seda Bakan kadrodan neden ayrıldığını açıkladı

Mucize Doktor'un Ferda'sı Seda Bakan kadrodan neden ayrıldığını açıkladı

Fox TV'nin sevilen yapımları arasında yerini alan başrollerinde Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Taner Ölmez gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisinden ayrılan Seda Bakan geçtiğimiz gün alışveriş yaparken görüntülendi. Mucize Doktor'un Ferda'sı Seda Bakan kadrodan neden ayrıldığını açıkladı.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından olan başrollerinde Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Taner Ölmez gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi yayınlanan her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Mucize Doktor’un Ferda’sı Seda Bakan dizinin kadrosundan ayrıldı. Hayranlarını üzen haberi sosyal medya hesabından duyuran başarılı oyuncu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

‘Mucize Doktor'a ve Ferda'ya bu akşam veda ettim. Çok güzel ve yorucu bir süreçti. Tekrar güzel projelerde görüşmek üzere’

'ÇOK YORUCU VE ZOR BİR SÜREÇTİ'

Koronavirüsü atlatan güzel oyuncu Seda Bakan geçtiğimiz gün alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Mucize Doktor'un Ferda'sı Seda Bakan kadrodan neden ayrıldığını açıkladı. Bakan, ‘Çok güzel ve yorucu bir süreçti. Tekrar güzel projelerde görüşmek üzere...’ dedi.

SEDA BAKAN KİMDİR?

Seda Bakan Erel 10 Ekim 1985'te Gebze'de doğmuştur. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur. Özellikle Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda rolüyle tanınmıştır.

Kardeş Payı dizisindeki Feyza rolüyle popülerliğini arttırmıştır. TV8'de yayımlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2016 sezonunda juri üyeliği yapmıştır.

Oyuncu Seda Bakan, 4 Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile evlenmiştir.

<p>Bu yıl 4.sü düzenlenen TeknoFest, birçok yeni teknoloji  ürününün ilk gösterimlerini ve yaratıcıl

Can ve Ceren TEKNOFEST'te!

Özkan Demir'in gözünden TEKNOFEST İstanbul Festivali

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Eylül 2021)

Lüfer tezgaha çıktı: İşte ilk fiyatlar