• $7,4839
  • €9,0399
  • 442.079
  • 1556.77
24 Kasım 2020 Salı 09:50 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor dizisine yeni bir karakter katılıyor!

Mucize Doktor dizisine yeni bir karakter katılıyor!

Perşembe akşamlarının sevilen ve dizisi Mucize Doktor'a yeni bir karakter daha gelecek. Diziye dahil olacak sürpriz isim henüz belli olmasa da Ali Vefa ile ilgili bir karakter olacağı kulislerde konuşuluyor. Bu hafta 38.bölümü yayınlanacak olan dizi merakla beklenirken, yeni isim ise heyecan yarattı şimdiden..

Mucize Doktor dizisine yeni katılacak olan karakter Ali Vefa’nın komşusu olarak bir bölüm sonra diziye dahil olacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği bilgiye göre Ezo isimli bir kadın karakter diziye katılacak.

Oyuncu seçiminin henüz yapılmadığı ancak karakterin diziye Ali Vefa’nın yeni komşusu olarak geleceği ifade ediliyor.

Dizinin 39. bölüm tanıtımında Nazlı’ya “Her şey için teşekkür ederim Nazlı. Seni çok özleyeceğim” sözleri, Ali Vefa ve Nazlı’nın ayrıldığına işaret ederken, yeni gelecek karakterin Ali Vefa’nın hayatına girecek yeni bir aşk mı olup olmadığı da şimdiden merak konusu..

Mucize Doktor’da geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Ali Vefa ve Nazlı arasında duygusal bir sahne yaşanmıştı. Ali Vefa, başka insanlar gibi normal davranmaya çalışsa da yapamadığını, zorlandığını anlatmış ve Nazlı’ya “Ben otizmliyim ve bu değişmeyecek” diyerek kimsenin kendisini anlamadığını söylemişti.

<p>Angela Merkel’in partisi Hristiyan Demokrat Birlik Partisi'nin genel başkanlığına seçilen A

Türk dostu Armin Laschet kimdir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor