• $7,4103
  • €8,956
  • 416.273
  • 1471.39
25 Ocak 2021 Pazartesi 22:48 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor dizisinde şoke eden ayrılık kararı! İlk bölümden bu yana oynuyordu...

Mucize Doktor dizisinde şoke eden ayrılık kararı! İlk bölümden bu yana oynuyordu...

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Mucize Doktor bir ayrılık haberi ile izleyicilerini üzdü. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde ilk bölümden itibaren rol alan başarılı oyuncu Reha Özcan diziye veda ediyor. Reytinglerinde azalma yaşayan dizide henüz final kararı söz konusu değilken oyuncu kısıtlamasına gidilebileceği konuşuluyor.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde yaşanacak ayrılık haberi izleyicileri üzdü. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı dizide ilk bölümden bu yana rol alan oyuncu Reha Özcan Mucize Doktor dizisine veda ediyor. Şubat’ın ilk haftası son kez sete çıkacak Özcan daha sonra ekipten ayrılacak.

İlk bölümden bu yana canlandırdığı Adil karakteri ile büyük beğeni toplayan Reha Ercan, yol gösterici ve öğretici bir rolü canlandırıyordu. Mucize Doktor dizisinin son haftalarında yaşanan reyting düşüşü nedeniyle oyuncu kısıtlamasına gittiği konuşuluyor. Bu da önümüzdeki günlerde dizide başka oyuncuların da ayrılabileceği anlamına geliyor. 

<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek