• $ 5,8147
  • € 6,4658
  • 275.387
  • 110477
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Mucize Doktor dizisinde şaşırtan hata! Yayından kaldırıldı

Yayınlanmaya başladığı günden beri ilgiyle takip edilen Mucize Doktor dizisinin fragmanında ilginç bir hata yapıldı. Hatanın seyirciler tarafından fark edilmesi üzerine fragman kısa sürede yayından kaldırıldı ve yeni bir video yüklendi.

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Mucize Doktor, 11. yeni bölümüyle perşembe günü ekranlara gelecek. Yeni bölümden önce yayınlanan fragmanı merakla bekleyen izleyiciler, videoyu izlerken şaşkına döndü. Fragmanda, Doktor Nazlı'nın 'Tüm tümör damarlarla kaplı' sözleriyle hatalı bir cümle kurması dikkatlerden kaçmadı. Bu hatanın sosyal medyada yayılması üzerine ise yayınlanan ilk fragman kaldırıldı. Kısa bir süre sonra da Mucize Doktor'un 11. bölümünden yeni bir fragman yayınlandı.

İŞTE YENİ FRAGMAN:

KADIN DİZİSİNDE 'ALİ VEFA' SÜRPRİZİ

Öte yandan Kadın dizisinin 72. bölüm fragmanında da büyük sürpriz yaşandı. Fragmanda reyting rekorları kıran Mucize Doktor'un en sevilen karakteri Ali Vefa yer aldı. Yeni sezona yaprak dökümüyle başlayan ve istediği performansı alamayan Kadın dizisi 72. bölüm fragmanıyla seyirciyi şaşırtmayı başardı.

 


<p>Antarktika´da Denman buzulunun altında keşfedilen buz dolu kanyonun, tüm kıtaların en derin nokta

Antarktika´da Tüm Kıtaların En Derin Noktasına Ulaşıldı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Besinlerin sahte olup olmadığını nasıl anlarız?

Sonbahar-kış modasına uygun trendler! İşte şıklığın sırları