• $ 5,7044
  • € 6,3249
  • 270.292
  • 106785
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Mucize Doktor 9. bölümde yaşananlar...

Başrollerini Onur Tuna, Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Hazal Türesan ve Reha Özcan’ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni topladı. İşte son bölüm özeti…

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yayınlandığı ilk günden itibaren konusu ve oyuncu kadrosu nedeniyle büyük beğeni topladı. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği dizi otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesini ekranlara taşıyor. Son bölümde yönetim kurulu Ali için toplanıyor ve hastanedeki geleceği hakkında önemli gelişmeler oluyor. 

MUCİZE DOKTOR 9. BÖLÜM BÖLÜM ÖZETİ

Ali sonunda aradığı bisikleti bulur. Ama Adil bu bisiklet fikrine hiç sıcak değildir. Hastanede işler karışıktır zaten; hakkında iki şikayet birden yapılınca yönetim kurulu acil gündemle toplanmaya karar vermiştir ve konu Ali’nin hastanedeki geleceğidir. Diğer tarafta Ferman eski bir hastasına yardım etme fırsatı yakalar ve Tanju’nun hastası da zor bir seçimle karşı karşıya kalır. Herkes pişmanlıklarıyla yüzleşirken yönetim kurulu Ali için toplanır.

 


<p>Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay, TBMM Genel Kurulu´nda yaptığı konuşmada tehditler s

TİP´li Vekilden Küstah Tehdit: Gezi´yi Mumla Arayacaksınız

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu kamerada; 320 kilo eroin böyle bulundu

Rasulayn'da 683 roket lançeri ve 93 EYP kabı ele geçirildi