• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Ocak 2021 Cuma 08:12 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor 44. bölümde neler yaşandı? Mucize Doktor 45. bölüm fragmanı yayınlandı!

Mucize Doktor 44. bölümde neler yaşandı" Mucize Doktor 45. bölüm fragmanı yayınlandı!

Mucize Doktor 45. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Onur Tuna, Taner Ölmez ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor 44. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Ali ilk kez bir vakanın bütün sorumluluğunu üstleniyor. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

Perşembe günlerinin hem eğlendiren hem de duygulandıran dizisi Mucize Doktor yine çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Onur Tuna, Taner Ölmez ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor 44. bölümüyle izleyenleri ekran başında kilitledi. Otizm ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesini anlatan dizi ilk sezonundan bu yana başarılı çizgisini hiç bozmuyor. Mucize Doktor 44. bölüm özeti ve 45. bölüm fragmanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 45. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mucize doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUCİZE DOKTOR 44. BÖLÜM ÖZETİ

Berhayat Hastanesi ekonomik bir darboğazdadır ve yeni cerrahi şefi olan Ferman, asistanlarından üçünü işten çıkarmak zorundadır. Tanju, en güçlü adayın Ali olduğuna inanır ve onun baskısıyla Ferman, Ali’ye kendi vakasını verir. İlk kez bir vakanın bütün sorumluluğunu üstlenen Ali çok mutludur, hatta Ezo’nun başına bir sürü iş açması bile keyfini kaçıramaz. Başta üst kademenin gizli tuttuğu bu işten çıkarma meselesi daha sonra herkesçe öğrenilir ve bütün hastanede kıyasıya bir rekabet başlar. Sonunda kazanan kim olacaktır?

MUCİZE DOKTOR 44. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

TANE ÖLMEZ (ALİ)

ONUR TUNA (FERMAN)

SİNEM ÜNSAL (NAZLI)

REHA ÖZCAN (ADİL)

MURAT AYGEN (TANJU)

HAZAL TÜRESAN (BELİZ)

ÖZGE ÖZDER (KIVILCIM)

BİHTER DİNÇEL (SELVİ)

HAYAL KÖSEOĞLU (AÇELYA)

FIRAT ALTUNMEŞE (DEMİR)

KORHAN ERDURAN (GÜNEŞ)

<p>Millet ittifakının ortağı İyi Parti'den, HDP'yi sevindirecek bir açıklama geldi. İyi Parti Genel

İyi Parti'den skandal çağrı: Selahattin Demirtaş serbest bırakılmalı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karıncaların şaşırtan gücü

İşte Galatasaray'ın gündemindeki golcü oyuncular