• $ 5,9399
  • € 6,5572
  • 297.864
  • 121574
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Mucize Doktor 17. bölüm özeti...

Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi Perşembe günü izlenen diziler arasında ilk sırada yer alıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür.

Fox Tv’de Perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor dizisi Savant sendromlu bir gencin doktor olma yolunda yaşadığı olayları anlatıyor. Son bölümde Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Ali, Nazlı’ya karşı ilk kez atak oynamayı dener ama bu çok fena ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. 

MUCİZE DOKTOR 17. BÖLÜM ÖZETİ

Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Ali, Nazlı’ya karşı ilk kez atak oynamayı dener ama bu çok fena ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. Kıvılcım buna karşı çıkınca hastanenin kontrolü için savaş yeni baştan başlar. Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar. Ve gözünü karartan Ali, sonunda bir teşebbüste bulunur.

 

 

 


<p>Seyyar satıcılık yapan Sabri A.´nın iddiasına göre Küçükyalı´da satış yaparken zabıta ekipleri ar

İBB Binası Önünde Ayvalı Protesto

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

İstanbul Havalimanı "Corono Virüsü" nedeniyle termal kameralarla kontrol ediliyor

Dünyayı tehdit eden Koronavirüs nedir? Belirtileri nelerdir?