• $7,7767
  • €9,1095
  • 471.354
  • 1136.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
06 Aralık 2019 Cuma 07:14 | Son Güncelleme:

Mucize Doktor 14. yeni bölüm fragmanı yayında! Mucize Doktor Ferman'ın sırrı ortaya çıkıyor

Mucize Doktor 14. yeni bölüm fragmanı yayında! Mucize Doktor Ferman'ın sırrı ortaya çıkıyor

Mucize Doktor 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu arama motorunda aratılmaya başaldı. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi reyting sıralamasında zirvede yer alıyor. Son bölümde Ali sonunda birisine dokunmaya karar veriyor fakat bir türlü cesaret edemiyor. Öte yandan Ali’nin bir hasta yakınına öneride bulunması Ferman ile ilgili gerçekleri ortaya çıkartıyor. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili detaylara haberimizde

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor yine çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı da son bölümü izleyen bireyler tarafından aratılmaya başladı. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan, savant sendromlu otizmli bir gencin doktor olma hikayesini anlatan dizi izleyenlerine duygusal anlar yaşatıyor. Son bölümde Ali’nin inatçı tavırları Ferman’ı kızdırır ve kimseye anlatmadığı sırların ortaya çıkmasını sağlar. Peki, Mucize Doktor 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE DOKTOR 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUCİZE DOKTOR 13. SON BÖLÜM ÖZETİ

Yavaş yavaş ilerleme kaydeden Ali’nin önünde şimdi büyük bir engel vardır; Adil’in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar vermiştir. Ama bu iş kesinlikle göründüğü kadar kolay değildir. Diğer tarafta Ferman’la ilgili hayal kırıklığına uğrayan Beliz bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali’yle tam bir çıkmaza girerler. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında köşeye sıkıştıkça sıkışır. Bir takım hasta yakınlarının öfkesi Ali’yi hedef bulur. Ve sonunda sırlar açığa çıkar.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

TANE ÖLMEZ (ALİ)

ONUR TUNA (FERMAN)

SİNEM ÜNSAL (NAZLI)

REHA ÖZCAN (ADİL)

MURAT AYGEN (TANJU)

HAZAL TÜRESAN (BELİZ)

ÖZGE ÖZDER (KIVILCIM)

BİHTER DİNÇEL (SELVİ)

HAYAL KÖSEOĞLU (AÇELYA)

FIRAT ALTUNMEŞE (DEMİR)

KORHAN ERDURAN (GÜNEŞ)

 

 

 

<p>Nar ekşisi salatalardan yemeklere ve mezelere kadar birçok çeşitte kullanılıyor. Peki, nar ekşisi

Nar ekşisi nasıl yapılır?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Reyhanlı Barajı'nda kuş türü sayısı 129'a yükseldi

Söğüt dallarından yaptığı kovanlarda organik bal üretiyor