• $7,4722
  • €9,0456
  • 441.521
  • 1556.77
07 Ocak 2021 Perşembe 14:59 | Son Güncelleme:

Mesut Özil'in transfer maliyetinin bir kısmını karşılamıştı... Acun Ilıcalı, Amine Gülşe'ye program teklifinde bulundu

Mesut Özil'in transfer maliyetinin bir kısmını karşılamıştı... Acun Ilıcalı, Amine Gülşe'ye program teklifinde bulundu

Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil'in Fenerbahçe kadrosunda yer alması için maliyetinin büyük bir kısmını karşıladığı ortaya çıktı. Ilıcalı, yeni bir hamlede bulunarak Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'ye program teklifinde bulundu.

Mesut Özil transferiyle ilgili detaylar ortaya çıkarken Acun Ilıcalı'nın duruma dahil olmasının ardından Fenerbahçe taraftarlarını sevindirecek haber geldi. Acun Ilıcalı'nın Mesut Özil transferinin maliyetinin büyük bir kısmını üstlendiği öğrenildi.

Acun Ilıcalı yeni bir hamlede bulunarak Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'ye Exxen'de program yapma teklifinde bulundu. Amine Gülşe'nin önümüzdeki aylarda bir moda programı ile izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

AMİNE GÜLŞE ÖZİL KİMDİR?

Türk kökenli, İsveç vatandaşı oyuncu ve manken Amine Gülşe, 30 Nisan 1993 tarihinde dünyaya geldi. İyi derecede İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilen Amine Gülşe International High School Of The Gothenburg Regione mezunudur. Amine Gülşe, 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi oldu. 2014 de bir önceki yılın birincisi olan Rüveyda Öksüz'den tacını alan Amine Gülşe uluslararası arenada ülkemizi temsil etti. Kariyerine modellikle başlayan Amine Gülşe, Tolgahan Sayışman, Şafak Pekdemir ve Ayşegül Günay’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinde başrollerden birini canlandırdı.

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile Türkiye eski güzeli Amine Gülşe, İstanbul'daki nikah töreninin ardından 2019 yılında dünya evine girdi.

<h3>Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen 2021 yılının ilk derbisini Akşam TV izleyenleri için&nb

Beşiktaş - Galatasaray Maç Yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları