• $ 5,7312
  • € 6,3079
  • 275.258
  • 102590
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Engin Altan, Mesut Özil'e ‘Diriliş Ertuğrul’da giydiği kostümünü verdi

Mesut Özil, Engin Altan Düzyatan’ın hediyesiyle adeta mest oldu. Oyuncu, futbolcuya düğün hediyesi olarak ‘Diriliş Ertuğrul’da giydiği kostümünü verdi.

Her fırsatta Osmanlı sevdasını gözler önüne seren Arsenal'in yıldızı Mesut Özil'e yakın dostu Engin Altan Düzyatan'dan çok özel bir hediye geldi. 'Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Düzyatan, Özil'e dövüş sahnelerinde giydiği zırhlı kostümü hediye etti. Ünlü oyuncunun bu jesti, 7 Haziran'da Amine Gülşe ile Four Seasons Hotel Bosphorus'ta evlenecek olan Özil'e düğün hediyesi olarak yaptığı öğrenildi. Ünlü futbolcu, diziyi öylesine seviyor ki Londra'daki evinden 'Diriliş Ertuğrul' izlerken sık sık paylaşım yapıyor. Hatta futbolcu, Şubat'ta Gülşe ile Diriliş setini ziyaret edip tüm ekibi tebrik etmişti. Özil'in yakın dostunun hediye ettiği kostümü, Londra'daki çok sayıda Osmanlı eserinin yer aldığı 35 milyon euroluk lüks malikanesinin baş köşesine koyacağı öğrenildi. Bu arada çiftin düğün konsepti de belli oldu. Amine Gülşe ile Mesut Özil'in Boğaz'ın büyülü atmosferinde gerçekleşecek düğünlerinde Osmanlı motifleri hakim olacak…

Engin Altan Düzyatan ile eşi Neslişah Alkoçlar, önceki akşam da Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftiyle Ulus Sunset'te yemekteydi.
 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Siirtli vatandaş Burhan Canpolat, çocukluk hayali olan uçan arabayı yapmak için sağdan soldan top

Çamaşır Makinesi Motorundan Uçan Araba Tasarladı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Trump'tan 'saldırıya hazırız' mesajı

Tarihte yer edinmiş ünlü isimlerin zekice verilmiş hazır cevapları