• $7,3445
  • €8,8953
  • 410.207
  • 1528.82
22 Ocak 2021 Cuma 21:22 | Son Güncelleme:

Meryem Çetin nereli? Değişimiyle gündem olan Meryem Çetin kimdir, kaç yaşında?

Meryem Çetin nereli" Değişimiyle gündem olan Meryem Çetin kimdir, kaç yaşında"

Son günlerde değişimiyle sosyal medyaya gündem olan Meryem Çetin bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Meryem Çetin kimdir, kaç yaşında? Meryem Çetin nerelidir? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. Meryem Çetin, yaptırdığı estetik ameliyatı sonrası genç bir görünüme kavuştu. Çetin Ebru Akel'in Show TV'deki ‘Kendine İyi Bak' programına katıldıktan sonra popüler olmuştu.

Son zamanlarda sosyal medyada fenomen olma yolunda ilerleyen Meryem Çetin bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Meryem Çetin kimdir, kaç yaşında? Meryem Çetin nerelidir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Meryem Çetin Ebru Akel’in Show TV’deki ‘Kendine İyi Bak’ programına katıldıktan sonra popüler olmuştu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MERYEM ÇETİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Annesi Polonya-Rus karışımı, babası ise Moğolistanlı olan Meryem Çetin, 67 yaşında. Köklerinin Cengizhan Hanedanı’ndan geldiğini belirten Çetin, Türkiye’ye yerleşme sürecini şu şekilde anlatıyor; “Babam Moğolistanlı, çok yakışıklı bir adam. Cengizhan Hanedanı’ndan geliyor. Çin’de tanışıp, âşık olup evlenmişler. Bana sekiz aylık hamileyken Türkiye’ye yerleşmişler.” Yedi sene hostestlik yapan Meryem Çetin’in 37 yaşında bir oğlu, 41 yaşında ise bir kızı var.

Yeni görüntüsüyle sosyal medyaya konu olan Meryem Çetin, değişime karar verme hikayesini ise şu sözlerle aktardır:

“Geçen sene aynada baktım kendime, “Vaay be” dedim, “Hey gidi yıllar”. Elime küçük bir para geçecekti, belki estetik yaptırırım diyordum ama hiç bilmiyordum fiyatları. Dişlerimi de yaptırmam lazımdı. Yakın arkadaşım bir televizyonda çalışıyordu. Onu aradım; “Orada bir estetik doktoru ve dişçi var. Onları tanıyor musun?” diye sordum. İmplant uzmanı diş hekimi İlker Arslan ve estetik cerrah Doç. Dr. Hayati Akbaş. Başkalarında inanılmaz değişimler yarattıklarını görüyordum. Demişler ki fotoğrafını göndersin, bakalım. Sonra her şey hızla gelişti, Ebru Akel’in değişim programına katıldım.”

İŞTE ESKİ HALİ:

İŞTE YENİ HALİ:

<p>Türkiye'nin merakla beklediği kontrollü normalleşme süreci başladı. Başkan Erdoğan Kabine toplant

Bir hafta sonra risk haritasında nasıl renkler göreceğiz?

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik