• $9,6153
 • €11,2367
 • 553.564
 • 1479.93
31 Mayıs 2021 Pazartesi 21:06 | Son Güncelleme:

Şarkılar Bizi Söyler Konuğu Merve Özbey kimdir, aslen nereli? Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak ne iş yapıyor?

Şarkılar Bizi Söyler Konuğu Merve Özbey kimdir, aslen nereli" Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak ne iş yapıyor"

Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta Hakan Altun şarkıları söylenecek. Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu programda Merve Özbey de yerini alacak. Merve Özbey kimdir, kaç yaşındadır, aslen nereli? Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından merak konusu oldu. Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi, aslen Erzurum'ludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı...

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'in sezon finali bu akşam yayınlanacak. Programın bu haftaki konukları arasında yer alan isimlerden biri Merve Özbey oldu. Merve Özbey kimdir, kaç yaşındadır, aslen nereli? Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları ise araştırılmaya başlandı. Aslen Erzurumlu olan Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İşte hakkında merak edilenler...

MERVE ÖZBEY KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Aslen Erzurumlu olan Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey'i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. İlk olarak Ebru Gündeş'in vokalliğini üstlenen Merve Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı.

Demet Akalın'ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay'la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Özbey'e demo kaydı yaptı. 2012 yılında Kınay'ın çıkardığı Proje albümünde "Duman" şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Özbey'in ilk kez duyulmasını sağladı. 2013 yılında Kınay'ın ikinci albümü olan Proje 2'de "Helal Ettim" şarkısını seslendirdi. Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi.

Temmuz 2015 yılında Özbey'in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay'a ait olan "Yaş Hikayesi" oldu. Şarkı Türkiye resmî listesi'nde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümün ikinci video klibi ise "Topsuz Tüfeksiz" şarkısına çekildi.

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, bir süredir birlikte olduğu iş adamı Kenan Koçak ile 9 Şubat 2020 tarihinde nikah masasına oturdu. 650 kişilik davetlinin katıldığı düğünde, Özbey'in gelinliğini Sezanur Akay hazırladı. Gelinin şahitliklerini Erdem Kınay, Demet Akalın, Bengü ve Aşkım Kapışmak yaptı. Çiftin Elif Özüm isminde kızları var.

MERVE ÖZBEY'İN EŞİ KENAN KOÇAK KİMDİR?

Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak 1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Kenan Koçak, inşaat alanında kariyerini sürdürmektedir.

Koray Avcı kimdir, kaç yaşında? Koray Avcı aslen nereli, evli mi?

 • Merve Özbey kimdir
 • Merve Özbey kaç yaşında
 • Merve Özbey aslen nereli
 • Merve Özbey eşi kimdir
 • Merve Özbey eşi ne iş yapıyor
 • Kenan Koçak kimdir
 • Kenan Koçak nereli
<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!