• $9,4984
  • €11,0493
  • 550.163
  • 1519.25
7 Ekim 2021 Perşembe 21:34 | Son Güncelleme:

Merve Özbey kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak nereli, ne iş yapıyor?

Merve Özbey kimdir, kaç yaşında, aslen nereli" Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak nereli, ne iş yapıyor"

MasterChef Türkiye bu akşam 86. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Büyük bir ilgiyle takip edilen programın bu akşamki bölümü Erzurum'da çekildi. Acun Ilıcalı'nın da konuk olduğu bölümde Merve Özbey de yerini aldı. Merve Özbey kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak nereli, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları ise yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi, aslen Erzurum'ludur.

Tv8'in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin bu akşamki bölümü Erzurum'da çekildi. Aslen Erzurumlu olan Merve Özbey de MasterChef'in 86. bölümüne konuk oldu. Tüm izleyenler Merve Özbey kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak nereli, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey'i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MERVE ÖZBEY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, ASLEN NERELİ?

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey'i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. İlk olarak Ebru Gündeş'in vokalliğini üstlenen Merve Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı.

Demet Akalın'ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay'la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Özbey'e demo kaydı yaptı. 2012 yılında Kınay'ın çıkardığı Proje albümünde "Duman" şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Özbey'in ilk kez duyulmasını sağladı. 2013 yılında Kınay'ın ikinci albümü olan Proje 2'de "Helal Ettim" şarkısını seslendirdi. Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi.

Temmuz 2015 yılında Özbey'in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay'a ait olan "Yaş Hikayesi" oldu. Şarkı Türkiye resmî listesi'nde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümün ikinci video klibi ise "Topsuz Tüfeksiz" şarkısına çekildi.

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, bir süredir birlikte olduğu iş adamı Kenan Koçak ile 9 Şubat 2020 tarihinde nikah masasına oturdu. 650 kişilik davetlinin katıldığı düğünde, Özbey'in gelinliğini Sezanur Akay hazırladı. Gelinin şahitliklerini Erdem Kınay, Demet Akalın, Bengü ve Aşkım Kapışmak yaptı. Çiftin Elif Özüm isminde kızları var.

MERVE ÖZBEY'İN EŞİ KENAN KOÇAK KİMDİR?

Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak 1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Kenan Koçak, inşaat alanında kariyerini sürdürmektedir.

  • Merve Özbey kimdir
  • Merve Özbey aslen nereli
  • Merve Özbey kaç yaşında
  • Merve Özbey eşi kimdir
  • Merve Özbey eşi nereli
  • Kenan Koçak kimdir
  • Kenan Koçak ne iş yapıyor
<p>Navigasyonda araç yerine yaya yolunu açtı. Otomobili merdivende asılı kaldı.</p><p>İlginç olay, s

Navigasyon kazası!

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu