• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
01 Nisan 2021 Perşembe 18:47 | Son Güncelleme:

Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar'dan gelen ilan-ı aşka bakın nasıl tepki verdi

Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar'dan gelen ilan-ı aşka bakın nasıl tepki verdi

TRT 1'in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'nın yıldızlarından Merve Dizdar, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu olan eşi Gürhan Altundaşar'dan gelen ilan-ı aşka sosyal medyadan yayınladığı videoyla bakın nasıl tepki verdi.

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakteri ile seyirci karşısına çıkan Merve Dizdar son dönemin popüler oyuncularından. Başarılı performansı, doğallığı, güzelliği ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti.

Başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ile paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteri ile seyircilerin gönlünde taht kuran Merve Dizdar sosyal medya paylaşımıyla eğlenceli kişiliğini yine gözler önüne serdi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularından Gürhan Altundaşar ile evli olan Merve Dizdar'a eşi ilan-ı aşkta bulundu.

Bunun üzerine, gerçek hayatta da esprili kişilikleriyle hayranlarını gülümseten ünlü çiftten Merve Dizdar'ın Instagram story'sinden paylaştığı video büyük ilgi gördü.

Merve Dizdar'ın hayranlarına sunduğu videoda Gürhan Altundaşar eşine sevgisini dile getirmesine karşılık verdiği tepki dikkat çekti. Güzel oyuncu "Instagram'ında aşkından bahsetmişsin, bana olan aşkından, hiç gerek yok bebeğim, ben hep yanındayım... Şaşırtıcı değil mi?" sözleriyle yaptığı paylaşım büyük beğeni topladı.

Ayrıca, Merve Dizdar ve Gürhan Altundaş'ın bu sevimli hallerini gören bazı sosyal medya kullanıcıları ünlü çifte "En doğal çift" yakıştırmasında bulundu.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü