• $7,3721
  • €8,9782
  • 443.26
  • 1551.57
11 Ağustos 2020 Salı 10:15 | Son Güncelleme:

Merve Çağıran'la aşkını ilan eden İsmail Hacıoğlu, olumsuz yorumlara isyan etti!

Merve Çağıran'la aşkını ilan eden İsmail Hacıoğlu, olumsuz yorumlara isyan etti!

Duygu Kumarki'den boşandıktan kısa bir süre sonra rol arkadaşı Merve Çağıran'la aşkını ilan eden İsmail Hacıoğlu, olumsuz eleştirilere yanıt verdi. Hacıoğlu, "Birbirine umutla bakan iki genç insanı linç etmeye kalkıyorsunuz" sözleriyle dikkat çekti.

Dört yıllık evliliğini bitirdikten kısa bir süre sonra aynı dizide rol aldığı Merve Çağıran’la birlikte olduğnu açıklayan İsmail Hacıoğlu, eski eşinin yaptığı sosyal medya paylaşımı sonrasında gündeme gelmişti.

Hacıoğlu sosyal medya üzerinden yeni ilişkisine dair yapılan yorumlara tepki gösterdi ve şu satırları paylaştı:

'LİNÇ ETMEYE KALKIYORSUNUZ'

"Boşanıyoruz dedik, evde kırılmadık eşya bırakmadınız. Elinizde delil yokken, dava dosyaları olan insanların haberlerinin altına adımı yazmaya kalktınız. Olmadı şimdi de benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki insanı linç etmeye kalkıyorsunuz.

'Sebebi buymuş, bakın', 'Kesin bu yüzden boşandılar' diyorsunuz. İlişki dediğiniz bir günde biten bir şey değil. Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde yaşadıklarımız sadece bizi ilgilendirir. Maalesef ne bir eşyamız kırıldı, ne de sesimiz yükseldi birbirimize.

Asla üçüncü bir kişiden ötürü değil, karşılıklı anlaşarak, boşandığımız bu süreçten sonra umutla yaşadıklarım... Mutluluğum da, mutsuzluğum da beni ilgilendirir. Saygılarımla..."

<p>Samsun'da arazide ağzı tel ile bağlı başıboş eşek kurtarıldı. Eşeğin ağzındaki teli kırarak çıkar

Ağzına demir teli bağlayıp ölüme terk ettiler... Zavallı eşeği, baba ve kızı kurtardı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yol kenarında biriken kardan araba yaptı

Ankara'nın en yaşlı iki kadınına koronavirüs aşısı yapıldı