• $7,8713
  • €9,3362
  • 463.252
  • 1331.45
14 Kasım 2020 Cumartesi 09:29 | Son Güncelleme:

Mert Fırat, yeni doğan kızının ismini açıkladı

Mert Fırat, yeni doğan kızının ismini açıkladı

İdil Fırat çiftinin kızları dün dünyaya gözlerini açtı. Baba olmanın heyecanı içindeki Mert Fırat, ilk açıklamasını da yaptı ve bebeklerinin ismini açıkladı.

22 Kasım Pazar günü Fox TV ekranında başlayacak olan Kefaret dizisinde başrolde yer alan Mert Fırat, kızının doğumu ile birlikte farklı heyecanlar yaşıyor. Oyuncu, “Çok acayip, hala tam olarak insan idrak edemiyor. Allah’tan çok güzel, sağlıklı bir bebek. Bir kız çocuğu” diye konuştu.

Kız ya da erkek bebek ayırımı gibi bir durumlarının olmadığının altını çizen ünlü oyuncu, bebeğin erkek olduğu yönündeki bazı hatalı bilgileri de düzelten Mert Fırat, kızının isminin ise Seyhan Mia olduğunu belirtti. Peki bu isim nereden çıktı? Gazeteciler sordu, Mert Fırat yanıtladı.

Seyhan ve Mia’nın nehir isimleri olduğunu hatırlatan oyuncu, “İdil’in ismi eski Volga nehrinin ismi. İdil bir nehir. Fırat ikimizin soy ismi o da bir nehir. Seyhan da öyle. Geleceği nehirler gibi, sular seller gibi aksın” diye açıklama yaptı.

Eşi İdil Fırat’ın da sağlığının çok iyi olduğunun altını çizen oyuncu, bebeğini kucağına aldığını ve çok acayip bir his olduğunu söyledi.

<p>ABD'nin New York Valisi Andrew Cuomo, koronavirüs kısıtlamalarına rağmen bir sinagogda binlerce k

ABD'de düzenlenen 7 bin kişilik sinagog düğününe tepki

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İnsanları hasta eden besinler

İki mevsim bir arada yaşanıyor! Fotoğraflar Türkiye'de çekildi