• $ 5,8337
  • € 6,4964
  • 281.487
  • 94896.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Merakla beklenen Alice müzikali izleyiciyle buluştu

Bugüne kadar 174 dile çevrilen “Alice Harikalar Diyarında”dan sahneye uyarlanan “Alice” müzikali dün akşam prömiyerini yaptı. Twitter'da gündem olan Alice Müzikali'ne övgü yağdı. İşte o yorumlar...

Başrollerini  Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın paylaştığı Alice müzikali, dün akşam prömiyerini yaptı.

Serdar Biliş'in yönetmenliğindeki Alice ismiyle uyarlanan müzikalde Serenay Sarıkaya, Alice karakteri ile izleyiciyle buluşacak.

Öte yandan Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolü ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Sosyal medyada da çok konuşulan Alice Müzikali izleyicilerden tam not aldı.

 

Twitter'da Alice hastagi ile gündem olan modern müzikale herkes adeta bayıldı. Özellikle Serenay Sarıkaya'nın çok beğenildiği Alice Müzikali izleyenleri büyüledi.

Serenay Sarıkaya Alice Müzikali'nde, kendini yaşadığı hayatın içine sıkışmış hisseden, bir mobil uygulamanın çağrısına uyup beyaz tavşanı takip ederek sanal dünyaya dalan Alice’i canlandırıyor.

Alice Müzikali için; "Serenay Sarıkaya'nın asla olduğu yerde saymayıp hep kendini geliştirmesi!", "Serenay ve Şükrü Özyıldız çok yakışmış!", "Modern yorumlama harika olmuş!", "Böyle güzel insaları bu projede sahnede izlemek olağanüstüydü!" gibi yorumlar yapan izleyiciler, müzikali çok beğendi. 

ÜNLÜLER AKIN ETTİ!

Dün izleyici ile buluşan Alice Müzikali'ne Hadise, Bergüzar Korel - Halit Ergenç, Kerem Bürsin, İbrahim Çelikkol, Ceyda Düvenci, Çağla Şıkel, Nil Karaibrahimgil ve Onur Saylak izledi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Midyat Hükümet Konağı´nda bulunan SGK İlçe Müdürlüğü’ne işlem yapmak üzere torunu ile birlikte ge

Polis Memurundan Takdir Toplayan Hareket

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

ABD YPG'yi tünel savaşı için eğitti

Terör örgütünün kış üslenmesine fırsat verilmiyor