• $8,3456
  • €10,0681
  • 478.686
  • 1345.15
27 Mart 2021 Cumartesi 11:57 | Son Güncelleme:

Merak ediliyordu... Merve Boluğur gizemli sevgilisinin yüzü ilk kez paylaştı

Merak ediliyordu... Merve Boluğur gizemli sevgilisinin yüzü ilk kez paylaştı

Burak Dayı ile olan ilişkisini noktalamasının ardından hayatında yeni bir sayfa açan Merve Boluğur, yeni imajı ile beğeni toplarken merak edilen sevgilisinin yüzünü de ilk kez gösterdi. Youtube'da video çekip yüklemesi ile gündemden düşmeyen Boluğur'un sevgilisiyle yaptığı paylaşım sosyal medyada büyük ses getirdi.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile boşanmasının ardından uzunca bir süre yalnız olan Merve Boluğur, Burak Dayı ile yeni bir aşka yelken açtı. İkilinin ilişkisi kısa sürdü ve ayrılık kararı.

YouTube geçmesi ve şarkı çıkaracağını açıklaması ile magazin gündeminden düşmeyen Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde kalbinin kapılarını yeniden açtı. Sevgilisi ile samimi bir pozunu paylaşan Boluğur, yüzünü gizlemeyi tercih etti. Alev emojisi ile yeni aşkını paylaşan Boluğur, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Boluğur'un gizemli aşkının, Şişli'deki bir mekanı işleten Meriç Kırdan isimli bir genç olduğu ortaya çıktı. Neredeyse her yaptığı gündem olan Boluğur hakkında ağızları açık bırakan bir iddia da ortaya atıldı. Meriç'in, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini Merve Boluğur ile aldattığı iddia edildi.

Tüm bunlar gündemi meşgul ederken Merve Boluğur sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi. İkilinin paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İşte o paylaşım...

<p>Peki,  kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabilecek? Daha önce başvuru yapmamış  işyerleri ye

Kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabiliyor?

Kuş cenneti Kuyucuk Gölü, ilkbaharda göçmen misafirleriyle şenlendi

Kaşkay Türklerinin asırlardır sürdürdükleri gelenek ''yaylaya göç'' başladı

Yurt genelinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanıyor