• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
14 Ekim 2020 Çarşamba 16:40 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara'ya yeni bir transfer

Menajerimi Ara'ya yeni bir transfer

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'nın kadrosuna genç ve başarılı bir isim daha katılıyor. Bilindiği gibi dizinin en dikkat çeken yanlarından birisi, her hafta ünlü bir kişinin konuk oyuncu olarak dizide yer alması. Bu sefer konuk değil kadroya yeni bir isim ekleniyor.

Yeni sezonun dikkat çeken yapımlarından birisi olan Menajerimi Ara dizisine geçtiğimiz bölümlerde Çağatay Ulusoy, Tuba Büyüküstün, Gökçe Bahadır, Ercan Kesal, Nükhet Duru, Alican Yücesoy, Melissa Şenolsun, Nebahat Çehre gibi pek çok isim konuk olmuştu. Bu sefer kadroya yeni bir isim daha katılacak.

Bu hafta Terzioğlu ile birlikte Hazal Kaya ve usta oyuncu Bilge Şen de kısa sahnelerle ekrana geldi. Ancak bu kez konuk oyuncu olarak değil, diziye yeni bir karakterin dahil olması ile ilgili bir durum söz konusu.

Bu isim ilk olarak Paramparça dizisinde Ozan olarak izlediğimiz Burak Tozkoparan. Son dönemin başarılı genç oyuncuları arasında yer alan Tozkoparan, Kırgın Çiçekler, Tozkoparan ve son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde oynadı.

Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından verdiği bilgide Burak Tozkoparan’ın diziye Emir isimli bir karakter olarak geleceğini ifade etti.

<p>62 yaşındaki Emine Eren, ekipler tarafından enkaz sağ olarak kurtarıldı. İlk müdahalesi enkaz yığ

62 yaşındaki Emine Eren'in enkazdan çıkarılma anı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Enkaz altından 26 saat sonra yaralı olarak çıkarıldı

Binanın yan yatmaması için 3 vinçle destek verildi