• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 13:00 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara'nın yıldızları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş'a hayranlarından sürpriz

Menajerimi Ara'nın yıldızları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş'a hayranlarından sürpriz

Star TV'de ekrana getirilen Menajerimi Ara dizisinde partner olan Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş'a hayranlarından büyük bir sürpriz geldi. Ekran uyumu çok beğenilen ikiliye fanları panda evlat edindi. Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş sosyal medyadan güzel haberi paylaştı.

Birçok ünlü ismin kadrosunda yer aldığı Menajeri Ara dizisindeki uyumları çok beğenilen Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş için fanlarından güzel bir hareket geldi. 'Dicbar Team' isimli fan grubu ikili için yavru bir panda evlat edindi.

Başarılı oyuncular güzel haberi sosyal medya hesaplarından 'Artık bizim de bir pandamız var' sözleri ile duyurdu.

Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş hakkında, 'Tanıyabileceğiniz en efendi insanlardan biri Deniz Can, bana sağlıklı beslenmeyi öğretiyor bu günlerde. Karakterlerimizin de bizim de enerjimiz ilk günden beri çok güzel tuttu. Bu da bizi mutlu ediyor. Uzun sürecek bir arkadaşlığımızın olacağına inanıyorum. İkimiz de sporu çok seviyoruz ve çalışırken kendimizi rahat hissediyoruz.' dedi.

Deniz Can Aktaş da partneri hakkında 'Ahsen'le ilk defa deneme çekiminde tanıştım, sonrasında birkaç kere daha birlikte pratik yapma şansımız oldu. İlk günden enerjimizin tuttuğunu hissetmiştim zaten. Ardından stalk yapıldı tabii. Instagram'da neler paylaşmış, nasıl tweet'ler atmış, önceki işlerinde neler yapmış araştırmasını yapmıştım.' ifadelerini kullandı.

<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı