• $8,3354
  • €10,0567
  • 477.837
  • 1345.15
03 Nisan 2021 Cumartesi 23:47 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara'nın Kıraç'ı Barış Falay bakın hangi Kırmızı Oda oyuncusuyla evli!

Menajerimi Ara'nın Kıraç'ı Barış Falay bakın hangi Kırmızı Oda oyuncusuyla evli!

Ezel dizisinde canlandırdığı "Kerpeten Ali" karakteri ile büyük bir oyunculuk başarısına imza atan ve son olarak Menajerimi Ara dizisinde oynayan Barış Falay'ın eşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı. Tv8 ekranlarında cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisine Nihal karakteri ile dahil olan Esra Ronabar ile Barış Falay 2006 yılında evlendi.

Menajerimi Ara dizisi ile ekranlara geri dönüş yapan Barış Falay dizide Kıraç karakterine hayat veriyor. İstanbul Çocukları, Ezel, Medcezir gibi projelerde yer alan Barış Falay'ın kendisi gibi oyuncu birisiyle evli olduğu hayranlarını şaşırttı. Geçtiğimiz haftalarda Kırmızı Oda dizisine Nihal karakteri ile dahil olan Esra Ronabar ile Barış Falay'ın 2006 yılında dünya evine girdiği öğrenildi.

2009 yılında çocukları Mavi'yi kucaklarına alan çiftin evli olduğunu öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Zaman zaman sosyal medyadan paylaşım yapan çift sade bir yaşam sürerek magazin gündeminden uzak kalmayı tercih ediyor.

Son olarak 2017 yılında Cennet'in Gözyaşları dizisinde oynayan Esra Ronabar 2007'de Berrin Dağçınar'ın yazıp yönettiği bir dram filmi olan Hayattan Korkma'da rol aldı. 2007-2008 döneminde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'da İki Efendinin Uşağı ve Oyun Nasıl Oynanmalı adlı oyunlarda rol alan Ronabar 2008 yılında 33. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri'de İsmet Küntay Jüri Özel Ödülü'nü kazandı.

<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

Yurt genelinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanıyor

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi