• $7,426
  • €8,9837
  • 410.355
  • 1531.05
15 Eylül 2020 Salı 11:23 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara'nın Dicle'si Ahsen Eroğlu sokak tarzıyla dikkat çekti!

Menajerimi Ara'nın Dicle'si Ahsen Eroğlu sokak tarzıyla dikkat çekti!

Menajerimi Ara'nın Dicle'si Ahsen Eroğlu sokak tarzıyla dikkat çekti. Baştan aşağıya siyah giyinen Eroğlu, AVM'deki mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Eroğlu'nun sıcak havaya rağmen deri ceket giymesi de dikkatlerden kaçmadı. Dizideki performasıyla beğenilen güzel oyuncuyu görenler tanıyamadı.

Menajerimi Ara dizisinin Dicle'si Ahsen Eroğlu sokak tarzıyla dikkat çekti. Baştan aşağıya siyahlara bürünen güzel oyuncuyu görenler tanıyamadı. Ahsen Eroğlu AVM'deki mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Eroğlu'nun sıcak havaya rağmen deri ceket giymesi dikkat çekti.

İşte Ahsen Eroğlu sokak tarzı...

AHSEN EROĞLU KİMDİR?

Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994 yılında Çorlu'da doğmuştur. Eğitimini Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'nda tamamlayan ve Sahne 3MOTA çatısı altında oyunculuk eğitimi alan Ahsen Eroğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Bir Modern Habil Kabil Hikayesi adlı dizi ile yaşamış; daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kızlarım İçin, Anne ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol almıştır.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinde Kumru karakterine hayat verdi. Ahsen Eroğlu, 1.65 metre boyunda, 49 kilo ve Akrep burcudur.

<p>Altın fiyatlarında son dakika haberleri yakından takip edilmeye devam ediliyor. 408 lira bandında

Altın fiyatları yükselişe geçecek mi? Altın fiyatlarındaki hedef nedir?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı