• $7,3822
  • €8,9795
  • 442.255
  • 1547.38
11 Ocak 2021 Pazartesi 11:39 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara'da şoke eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda etti

Menajerimi Ara'da şoke eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda etti

Star TV'de yayınlanan başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerinde yer aldığı Menajerimi Ara dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Menajeri Ara 10 Ocak pazar akşamı yayınlanan 20. bölümünde Emir karakteri ile izleyici karşısına çıkan Burak Tozkoparan kadrodan ayrıldı.

Star TV'nin son dönemde dikkat çeken yapımlarından olan Menajerimi Ara dizisi 10 Ocak pazar akşamı 20. bölümü ile ekrana getirildi. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara dizisi izleyenleri ekran başına kilitlerken beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

BURAK TOZKOPARAN MENAJERİMİ ARA DİZİSİNDEN AYRILDI

Senaryo gereği yurtdışına giden Emir karakterine hayat veren Burak Tozkoparan Menajerimi Ara dizisinden ayrılmış oldu. Yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Bu akşam son kez Emir’le buluşuyoruz. Emeği geçen, destek veren herkese teşekkür ederim. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere' ifadelerini kullandı.

BURAK TOZKOPARAN KİMDİR?

4 Kasım 1992 yılında İstanbul'da doğan Burak Tozkoparan; oyuncu baterist ve müzisyenlik gibi birçok dalda kendini yetiştirmiş birisidir. Aslen Rizeli olan Burak Tozkoparan; 2 Nisan 2011 yılında Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılan Vodafone 14. Liseler Arası Müzik yarışmasında enstrüman çalanlar dalında bateristliği ile birinci olmuştur. Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi'nin temsil ettiği yarışma sonrası eğitimini Okan Üniversitesi'nde yüzde yüz burslu kazanarak; Sinema ve Televizyon bölümünde okumaktadır.

<p>Dünyanın pek çok yerinde şehir yönetimleri marka olabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Gastrono

Taşradan Türkiye'ye açılan bir edebiyat penceresi: İkindi Yazıları...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mustafa Şentop'u ziyaret etti

Pompalı tüfekle polisten kaçan zanlının yakalanma anı güvenlik kamerasında