• $9,5223
  • €11,0553
  • 551.35
  • 1519.25
30 Eylül 2020 Çarşamba 10:36 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara yeni bölümde Gökçe Bahadır sürprizi!

Menajerimi Ara yeni bölümde Gökçe Bahadır sürprizi!

Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi 6. son bölümüyle ekrana geldi. Son bölüme Çukur'un Aliço'su Rıza Kocaoğlu damga vururken, dizinin hayranları 7. Bölüm fragmanını heyecanla bekliyorlardı. Menajerimi Ara 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde konuk oyuncu olarak Gökçe Bahardır'ın yer aldığı görülüyor.

Menajerimi Ara dizisinin 7. yeni bölümünün sürprizi Gökçe Bahadır oldu. 6 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde ünlü oyuncu kendisini canlandıracak. Aynı anda iki yerde olması gereken Gökçe Bahadır’ın senaryo gereği yere kapaklanması da ayrı bir detay oldu.

Menajerimi Ara dizisinin 7. bölümüne yansıyan görüntülerde ünlü oyuncu yine oyunculuk yeteneklerini sergilemişti. Deniz ile Dicle’nin ayrılmasını istemeyen izleyiciler ise, yeni bölümü iple çekiyor.


MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ajansı almak için Ceylan'la görüşen Kıraç çok heyecanlıdır. Diğer menajerler bu durum karşısında Kıraç kadar hevesli değildir.

Rıza Kocaoğlu, rol aldığı diziden bir film çekimi için kısa süreliğine ayrılır. Ancak Rıza, yeni filminin çekimi başlamak üzereyken Feris'i çok şaşırtacak bir şey yapar.

Bu esnada Boran Kuzum da çok istediği bir filmin oyuncu seçmelerine hazırlanmaktadır. Çınar, ne yazık ki aşırı heyecanlanan Boran'ı sakinleştirmekte zorlanır.

Mayda, Kıraç'a ajansı satın aldığında Dicle'yi işten çıkarması konusunda baskı yapar. Kıraç bu konuda ne yapacağını şaşırmış haldedir. Dicle'nin kaderi şimdi ajansın yeni sahibinin ellerindedir.

<p>Herkes şaşkındı. Onu sadece  belgesellerden tanıyorlardı. İstanbul Arnavutköy'de örneğine az rast

Mahallede kızıl akbaba şaşkınlığı

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu