• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Eylül 2020 Çarşamba 11:55 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 6. bölüm sürprizi Rıza Kocaoğlu: Kendini ciddi ciddi Aliço sanıyor!

Menajerimi Ara 6. bölüm sürprizi Rıza Kocaoğlu: Kendini ciddi ciddi Aliço sanıyor!

Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara dün akşam 5. bölümü ile ekranlara geldi. Ünlülerin ışıltılı görünen yaşamlarının kapılarını aralayan ‘Menajerimi Ara' dizisine her bölüm birbirinden ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 6. bölüm sürprizi ise Rıza Kocaoğlu oldu. Kocaoğlu'nun ‘Aliço' karakterinden çıkmayan halleri seyiriciyi kahkahalara boğdu.

Menajerimi Ara 6. bölüm sürprizi Rıza Kocaoğlu olacak. Kendini ciddi ciddi Aliço sanan Kocaoğlu'nun tavırları izleyenleri kahkahaya boğacak. Hikayede Çukur dizisindeki rolüne ara veren ve yeni film projesine hazırlanan Kocaoğlu’nun ‘Aliço’ karakterinden çıkamayarak gündelik hayatta da ‘Aliço’ gibi yaşadığı anlar seyirciyi kahkahalara boğarak uzun süre hafızalarından silinmeyecek.

Tanıtımda Barış’ın (Deniz Can Aktaş) Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) evinde kaldığı gece ikilinin yakınlaşmasının sinyallerini verirken Barış’ın abisi Aydın (Beran Kotan) kariyeri hakkında Barış’a fikirler veren Dicle’ye olan tüm öfkesini kusar. Bununla beraber Mayda’nın (Aslı Mavitan) Dicle konusundaki şüphelerinin artması onu giderek rahatsız ederken Kıraç’tan (Barış Falay) Dicle’yi ajanstan kovmasını ister.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ve her bölüm diziye konuk olan birbirinden ünlü isimlerle dinamik bir kadro ve dopdolu bir hikaye sunan ‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor. 


<p>Ümraniye'de otobüse durak dışında binmek isteyen kadın, alınmayınca deliye döndü. Taksiyle takip

Ümraniye'de ilginç olay: Öfkeli kadın otobüsü önce yumrukladı sonra boyadı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İlk kez duyacağını ilginç pratik bilgiler

Aynı kökte büyüyen çam ile köknar ağaçları görenleri hayrete düşürüyor