• $7,3854
  • €8,9481
  • 438.025
  • 1467
08 Ocak 2021 Cuma 08:18 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanında gerilim artıyor! Kıraç gerçekleri 20 bölüde Maide'ye anlatıyor

Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanında gerilim artıyor! Kıraç gerçekleri  20 bölüde Maide'ye anlatıyor

Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanı seyirci ile buluştu. Star Tv'nin farklı ve ses getiren yapımları arasında yer alan dizide geçen hafta işler iyice karışmıştı. Ego ajansı satın alan Serkan, Kıraç'a hem geçmişte yaşananları hem de Dicle'nin kızı olduğunun söylemesini istemişti. Ajansta herkes konuya yönelik şaşkınlığını sürdürürken Kıraç Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanında gerilim tırmandırıyor. Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanı nefesleri kesiyor.

Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamı ekrana gelen dizinin güçlü ve başarılı oyuncu kadrosu göz dolduruyor. Geçen hafta ekrana gelen bölümde Ego ajansın başına gelen Serkan, Kıraç'a Dicle'nin kızı olduğunu herkese anlatması için şantaj yapmıştı. Bu hafta, Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor ve Kıraç gerçekleri Maide'ye anlatıyor... 

MENAJERİMİ ARA 20 BÖLÜM FRAGMANI

Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanında her şey bir bir ortaya çıkıyor. Kıraç, Maide'ye kızının Dicle olduğunu söylüyor ve işler karışıyor. Dicle'de babasının yanında olurken, Feris'in ona ablalık yapması dikkatlerden kaçmadı.

Aşağıdaki link üzerinden yeni bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz.


MENAJERİMİ ARA'DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Barış’la Dicle arasında yaşanan romantik yakınlaşma onlar için yeni bir başlangıç gibi görünse de işleri o kadar kolay olmaz. Kıraç yılbaşı akşamı duyduğu haberi sindirmeye çalışırken Serkan hiç vakit kaybetmeden Ego Ajans’ta yeni bir dönemi başlatır. Feris ve Kıraç bir oyuncu ve bir yönetmenin eskiye dayanan küslüğünü çözmeye çalışırken Dicle sürpriz bir çıkış yapar.

Dicle’nin bu hamlesinden sonra işler iyice çıkmaza girer ve bunun bedeli Ego Ajans için ağır olur. Bütün hayatını değiştirecek bir teklif karşısında Emir’in bir seçim yapması gerekir. Kıraç’ın Serkan’la gizemli geçmişi adım adım peşinden gelirken Kıraç

sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşmeye karar verir. Kıraç’ın itirafı Ego’daki herkesi şoke ederken Dicle’yi de çok zor durumda bırakır.

Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı: "Atamın intikamını almaya geldim!"

<p><span>MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. HDP E

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tırnağınıza diş macunu sürüp bekleyin! Faydalarını öğrenince şaşıracaksınız

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı