• $7,4387
  • €8,9838
  • 410.858
  • 1531.05
07 Aralık 2020 Pazartesi 11:36 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı burada! Menajerimi Ara 15. bölümde neler oldu?

Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı burada! Menajerimi Ara 15. bölümde neler oldu"

Menajerimi Ara 15. bölüm dün akşam ekrana geliyor. Star Tv'nin sevilen yapımları arasında yer alan dizinin başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu yer alırken, Ali Bilgin yönetmen koltuğundan oturuyor. Menajerimi Ara 15. bölümü yayınladıktan sonra dizinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Menajerimi Ara 16. bölüm ön izlemesi sizlerle...

Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı gelecek bölümde yaşanacak olaylara dair detaylı bilgi veriyor. Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor. Her bölüm farklı ünlülerin yer aldığı dizide heyecanlı anlar yaşanıyor. Dicle, Serkan'a vereceği cevabı düşünürken Feris'in yapacağı hamle herkes için dönüm noktası olacak. Menajerimi Ara 1. bölüm fragmanına haberden ulaşabilirsiniz.

MENAJERİMİ ARA 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı yerine ön izleme verildi. Dizinin ön izlemesinin aşağıda bulabilirsiniz.


MENAJERİMİ ARA 15. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dicle’nin, Serkan’ın teklifine cevabı merakla beklenirken, Feris’in yapacağı hamle hem ajans hem de Dicle için yeni bir dönüm noktası olur. Feris, oyuncusu Hülya’nın sette yaşadığı krizi çözmeye çalışırken onu bekleyen büyük tehlikeyi herkesten önce fark eder.

Kıraç, hem şarkıcı hem de oyuncu olan Murat Dalkılıç’ı ünlü bir yönetmenin filminde oynatabilmek için akıllara gelmeyecek ilginç bir yol dener. Peride’nin ajanstaki muhbiri bulmak için oynadığı oyun hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Çınar ise kendisini ailesinin yaptığı sürprizin ortasında bulur.

Dicle, Barış’la yaşadığı yüzleşme de yeni bir gerçekle sarsılır. Hakkında çıkan sansasyonel haberler taşları yerinden oynatırken Dicle’yi evde büyük bir sürpriz beklemektedir. Serkan ve Kıraç, artık herkes için geri dönülmez bir savaşın içindedir.

<p>Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2020/2021 pazarlama  yılında pancar ve şeker üretiminde t

Türkiye şekerini yurt dışından mı alıyor?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı