• $7,4739
  • €9,0299
  • 412.765
  • 1531.05
09 Kasım 2020 Pazartesi 10:05 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı izleme linki...

Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı izleme linki...

Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı, yayınlanan son bölüm sonrası merak edildi. Star Tv'nin sevilen yapımlarından Menajerimi Ara'da bu akşam Barış'ın, Emir ve Dicle'nin arasında yaşananlara şahit olmasıyla işler karmaşıklaşıyor. Ay Yapım imzalı dizi Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı izleme linki haberimizde.

Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı, bu akşam yayınlanan son bölümün ardından yakından takip ediliyor. Ekranların farklı yapımlarından olan Menajerimi Ara'da Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi isimler yer alıyor. Ahsen Eroğlu'nun canlandırdığı Dicle karakteri ve Emir arasından yaşananlara Barış şahit oluyor. Peki, Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MENAJERİMİ ARA 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Menajerimi Ara 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıda verilen link üzerinden fragmana ulaşabilirsiniz.

MENAJERİMİ ARA 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MENAJERİMİ ARA 12.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Geçmişten gelen sürpriz misafir Serkan Tahtacı’nın dönüşü ajansta büyük bir etki yaratır. Ego ajans menajerleri, oyuncu Pınar Deniz’i ajansa kazandırmak için zorlu bir mücadelenin içine girerler. Ancak menajerlerin yapacakları hamleler, yollarının ünlü bir sanatçı ile kesiştiği bu zorlu mücadeleyi büyük bir çıkmaza sürükleyecektir.

Barış, Beren’den ayrılıp, Dicle için büyük bir adım atmaya karar verir. Bu durum Beren’i bir sonraki hamlesi için harekete geçirirken, Barış’ın Emir ve Dicle arasında yaşananlara şahit olması her şeyi daha karmaşık bir hale getirir. Kıraç, Dicle’nin sakladığı gerçeği öğrenirken, Ego ajans menajerleri kendilerini bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

<p>Adalet Bakanlığı'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı Türkiye'nin İnsan Hakları Eylem Planı tamaml

İnsan Hakları Eylem Planı neden önemli?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı