• $7,9021
  • €9,3715
  • 463.104
  • 1314.25
26 Ekim 2020 Pazartesi 09:09 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 10. son bölümde neler oldu? Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayında!

Menajerimi Ara 10. son bölümde neler oldu" Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayında!

Menajerimi Ara, pazar akşamları Star Tv'de yayınlanıyor. Farklı bir konsepte sahip olan Menajerimi Ara dizisi izleyicilerden tam not alarak ekranlarda yerini aldı. Birçok ünlü oyuncunun konuk oyuncu olarak yer aldığı Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen yapımları arasında yer alan Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı ilgi ile takip ediliyor. Her pazar Star Tv'de yayınlanan dizi Menajerimi Ara, farklı konusu ve oyuncuları ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Ay Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor. Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MENAJERİMİ ARA 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Menajerimi Ara 11. bölüm ön izlemesi yayınlandı.


MENAJERİMİ ARA 10. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Kıraç, gerçekleri açıklayıp Dicle’nin aklanmasını sağlar ancak Beren’le ilgili verdiği karar ajanstaki bütün dengeleri değiştirir. Ajanstan bir haberin daha sızmasıyla içerideki muhbir bir kez daha gerilimlere yol açar. Feris işiyle ilgili sürpriz bir krizin içine düşerken, Kıraç ise oyuncusu Buse’yi ‘Peri Masalım’ kadrosuna sokabilmek için her yolu dener. Çınar’la dışarı çıkacağı için heyecanla bekleyen Jülide bir sürprizle karşılaşır.

Beren’in yalanından sonra aralarında soğuk rüzgarlar esen Barış ve Dicle her şeyi tatlıya bağlamışken, Emir’in yaptığı hamle Barış’ın duygularının karışmasına neden olur. Dicle’nin büyük sırrını bilen gizemli bir kişi yapacağı hamle ile Dicle’yi çok zor bir durumda bırakır.

Editör: <a href='mailto: eda.cabul@turkmedya.com.tr'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

CHP'de 'Mandacılık' tartışması

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Rize beyaza büründü