• $ 6,7368
  • € 7,3003
  • 350.572
  • 89552.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Meltem Miraloğlu sonunda konuştu: Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi!

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick Grady ile evlenen ve bu evlilikle günlerce konuşulan 33 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, ABD'deki The Clinton Herald gazetesine konuştu. Miraloğlu, eşi Patrick için şöyle konuştu: Kendisi iyi bir eş değil ama iyi bir baba!

Birkaç yıl önce gittiği ABD'de kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile yaptığı evlilikle gündem olan Meltem Miraloğlu, ABD'li gazetecilerin de ilgisi çekti. The Clinton Herald gazetesi, 33 yaşındaki oyuncuyla yaşadığı Illinois eyaletine bağlı Cordova isimli köyde bir araya geldi.

Takvim'de yer alan habere göre; Türkiye'nin aksine ABD'de çok mutlu olduğunu söyleyen Miraloğlu, evliliğiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

'İLİŞKİMİZ BABA-KIZ GİBİ'

"Kuzenim Adem'in yanına Cordova'ya geldim ve Patrick ile tanıştım. Kendisi beni 'kızı' olarak görüp evine aldı. Patrick, iyi bir eş değil ama iyi bir baba. Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi."

ABD'de Meltem Miraloğlu Grady olarak kendisini tanıtan oyuncu, ekledi: "Black Hawk College'da İngilizce kursuna gidiyorum. Piyano ve ses dersleri alıp Kaliforniya'ya gidip oyunculuk yapacağım."


Koronavirüsü yenen 86 yaşındaki kadın diğer hastalara umut oldu

Koronavirüsü yenen 86 yaşındaki kadın diğer hastalara umut oldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İspanyollar duyurdu: İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Koronavirüs sonrası toplumları bekleyen değişimler: İşte ‘Korona Dünya Düzeni'