• $7,4829
  • €9,0183
  • 411.436
  • 1530.82
27 Mart 2020 Cuma 10:58 | Son Güncelleme:

Meltem Miraloğlu sonunda konuştu: Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi!

Meltem Miraloğlu sonunda konuştu: Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi!

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick Grady ile evlenen ve bu evlilikle günlerce konuşulan 33 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, ABD'deki The Clinton Herald gazetesine konuştu. Miraloğlu, eşi Patrick için şöyle konuştu: Kendisi iyi bir eş değil ama iyi bir baba!

Birkaç yıl önce gittiği ABD'de kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile yaptığı evlilikle gündem olan Meltem Miraloğlu, ABD'li gazetecilerin de ilgisi çekti. The Clinton Herald gazetesi, 33 yaşındaki oyuncuyla yaşadığı Illinois eyaletine bağlı Cordova isimli köyde bir araya geldi.

Takvim'de yer alan habere göre; Türkiye'nin aksine ABD'de çok mutlu olduğunu söyleyen Miraloğlu, evliliğiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

'İLİŞKİMİZ BABA-KIZ GİBİ'

"Kuzenim Adem'in yanına Cordova'ya geldim ve Patrick ile tanıştım. Kendisi beni 'kızı' olarak görüp evine aldı. Patrick, iyi bir eş değil ama iyi bir baba. Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi."

ABD'de Meltem Miraloğlu Grady olarak kendisini tanıtan oyuncu, ekledi: "Black Hawk College'da İngilizce kursuna gidiyorum. Piyano ve ses dersleri alıp Kaliforniya'ya gidip oyunculuk yapacağım."

<p>Altın fiyatlarında son dakika haberleri yakından takip edilmeye devam ediliyor. 408 lira bandında

Altın fiyatları yükselişe geçecek mi? Altın fiyatlarındaki hedef nedir?

Sihirbazları kızdıran adam! Tüm sırlarını ortaya döktü

Çorumlu çiftçi tarlasında bulduğu göktaşından servet kazandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (03 Mart 2021)