• $7,4126
  • €8,9743
  • 414.663
  • 1471.39
16 Şubat 2021 Salı 16:02 | Son Güncelleme:

Meltem Miraloğlu hakkında şok iddia! 80 yaşındaki kocası evden attı, sokaklarda perişan

Meltem Miraloğlu hakkında şok iddia! 80 yaşındaki kocası evden attı, sokaklarda perişan

Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ‘Hayat Devam Ediyor' dizisinde ‘Çocuk Gelin' rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu hakkında şaşırtıcı iddialarda bulundu. 2019 yılında, kendisinden 48 yaş büyük zengin bir ABD'li ile evlenen 34 yaşındaki ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu'nun eşi tarafından evden atıldığı ve bir süredir kendisinden haber alınamadığı iddia edildi.

Magazin camiasının 'felaket tellalı' olarak bilinen Onur Akay'ın, Meltem Miraloğlu hakkında söyledikleri gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 43 yaş büyük Patrick isimli bir iş adamı ile evlenmişti. Akay, daha önce yaptığı bir röportajı yeni yayınladı ve ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, kocası tarafından evden atıldığını ve kendisinden haber alınamadığını yazdı.

Ayrıca Onur Akay, OnurAkayMedya YouTube Kanalı'nda Meltem Miraloğlu 'nun 2019 yılında kendisi ile yaptığı ve ağızları açık bırakan röportajı ilk kez yayınladı. "Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü resmen gerçek hayatta yaşadığını, 2019 yılında bakın bana nasıl anlatmıştı" diyen Akay, "Green Card almak için 80 yaşındaki adama olta attığını bana söyleyen Meltem Miraloğlu, şimdilerde çok zor günler geçiriyor. Patrick, onu maalesef evden atmış. Kaldığı eyalette herkes onu merak ediyor. Türkiye'de ailesinin de haber alamadığını öğrendiğim Meltem Miraloğlu, bu soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile Amerika sokaklarında perişan halde görülmüş." ifadelerini kullandı.

"Amerika'ya ilk gittiğinde New Jersey'de kalan ve orada büyük sorunlar yaşayan Meltem'e, OnurAkayMedya yazarı Ülkü Gözen Stewart ve eşi Oğuz Safoğlu Stewart sahip çıkmıştı. Stewart ailesi Meltem'e evini açmıştı. Ancak Meltem, onların yan komşusuna olta atarak, bizim yazarımızı ve eşini çok üzmüştü. Oğuz'la konuştum ve bana, 'Her şeye rağmen onu merak ediyoruz. Bize gelmeye yüzü olmayabilir ama gelsin, her türlü kapımız ona açık ve yardım ederiz.' dedi."

<p>İran'ın Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi Irak'ın egemenliğini ihlal etmekle eleştiren ifadeler nede

Türkiye'den İran'a net mesaj!

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek