• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
27 Nisan 2021 Salı 16:54 | Son Güncelleme:

Melisa Döngel'dan itiraf! 'Herkes bana küfür ediyor zaten!'

Melisa Döngel'dan itiraf! 'Herkes bana küfür ediyor zaten!'

Kanal D'de ekrana getirilen Sadakatsiz dizisine konuk oyuncu olarak katılan ve Hicran karakterinin gençliğini canlandıran Melisa Döngel, YouTube'da yayınlanan 'Bize Kaldı' programına konuk oldu. Sadakatsiz dizisinin sıkı takipçilerinden olumsuz yorumlar aldığını söyleyen Döngel, 'Herkes bana küfür ediyor zaten' dedi.

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde Emir Taro Tekin'in canlandırdığı Selçuk'un annesi Hicran'ın gençliğini canlandıran Melisa Döngel, YouTube'da yayınlanan 'Bize Kaldı' programına konuk olurken dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sadakatsiz'de hayat verdiği karakter hakkında konuşan ve aldığı tepkilerden bahseden Melisa Döngel, 'Dizide oğlumu bir başkasının yanına bırakıp gidiyorum. Sette bu sahneyi canlandırırken nasıl ağladım bir bilseniz. Herkes bana küfür ediyor zaten' ifadelerini kullandı.

Uraz Kaygılaroğlu ile partner olup bir sinema filminde yer almak istediğini de sözlerine ekleyen Döngel, 'Uraz Kaygılaroğlu ile dram oynamak, buram buram ağlamak isterim' dedi.

'HERKESİN SEVGİLİSİ VAR, BENİM YOK'

Hayatında kimse olmadığını da söyleyen Melisa Döngel, şunları söyledi: 'Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum'

<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı