• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
20 Nisan 2021 Salı 10:55 | Son Güncelleme:

Melihat Gülses kimdir, kaç yaşında? Melihat Gülses aslen nereli, eşi kimdir?

Melihat Gülses kimdir, kaç yaşında" Melihat Gülses aslen nereli, eşi kimdir"

Kanal D'nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler'in bu akşamki konukları arasında yer alan isimlerden biri de Melihat Gülses oldu. Melihat Gülses kimdir, kaç yaşındadır? Melihat Gülses aslen nereli, eşi kimdir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Melihat Gülses 1985 doğumludur.1981 senesinde TRT İstanbul Radyosu ile müzik hayatına adım atmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü mezunudur. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Ünlü sanatçı Melihat Gülses, bu akşam Şarkılar Bizi Söyler'e konuk oluyor. Melihat Gülses kimdir, kaç yaşındadır? Melihat Gülses aslen nereli, eşi kimdir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Melihat Gülses 1 Ekim 1958 yılında Akşehir, Konya'da dünyaya gelmiştir. 1981 senesinde TRT İstanbul Radyosu ile müzik hayatına adım atmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü mezunudur.

MELİHAT GÜLSES KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Melihat Gülses 1 Ekim 1958 yılında Akşehir, Konya'da dünyaya gelmiştir. 1981 senesinde TRT İstanbul Radyosu ile müzik hayatına adım atmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü mezunudur.

Hüznün Hikayeleri, Musikişinas Tüccarlarımız, İbrahim Bodur Güftelerinden Şarkılar, Narçiçeğim, İstanbuldan Atinaya Türküler, Beyaz Köpükler, Klasik Dönem Türk Müziği, Selanik'e Ağıt, Senden Uzakta, Sensiz, Tuna'ya Hasret, Türk Müziğinde Neoklasik Dönem, Eşber Yağmurdereli Şarkıları, Şiaf Meltemi gibi albümlere imzasını atmıştır.

2012'de Pertevniyal Lisesi'nde 2011 Yılın en iyi Türk Müziği sanatçısı ödülü, yine aynı sene 21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2011 yılı Türk Müziği Sanat Ödülü'nün sahibi olmuştur.

Günümüzde televizyon programları yapmakta, yurtdışı ve yurtiçi konserlerde solist olarak sahne almakta aynı zamanda TRT İstanbul Radyosunda besteleri seslendirmektedir.

MELİHAT GÜLSES EŞİ KİMDİR?

Melihat Gülses, Necip Gülses ile evlidir. Necip Gülses; İstanbul Radyosu'nda tanbur sanatçılığı yapmaktadır. Çiftin bir kızı ve bir oğlu vardır. Melihat Gülses'in kızının adı Neva; oğlunun adı ise Alihan'dır.

MELİHAT GÜLSES ALBÜMLERİ

2014 - Senden Uzakta

2012 - Tuna'ya Hasret

2007 - Beyaz Köpükler

2005 - Narçiçeğim 2

2005 - Narçiçeğim

2004 - Hüznün Hikayesi

2002 İki/Eylül Şarkıları

2000 - İstanbul'dan Atina'ya Türküler

1996 - Tatyos Efendi

Berkay kimdir, gerçek ismi ne? Şarkıcı Berkay kaç yaşında, aslen nereli?

Sami Özer kimdir, gerçek ismi ne? Sami Özer kaç yaşında, aslen nereli?

  • Melihat Gülses kimdir
  • Melihat Gülses kaç yaşında
  • Melihat Gülses aslen nereli
  • Melihat Gülses yaşı
  • Melihat Gülses eşi kimdir
  • Necip Gülses kim
<p>Eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek, katıldığı televizyon programında Millet İttifakı'nın seçimler

CHP'li Çiçek baklayı ağzından çıkardı: HDP'ye bakanlık verilebilir

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı