• $9,3084
 • €10,8501
 • 530.415
 • 1429.85
15 Ağustos 2021 Pazar 11:12 | Son Güncelleme:

Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında kaç yaş var? Mehmet Dinçerler kimdir, aslen nereli?

Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında kaç yaş var" Mehmet Dinçerler kimdir, aslen nereli"

Ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler İstinye'de bir mekan çıkışında el ele görüntülendi. Magazin gündemine bomba gibi düşen olay sonrası vatandaşlar, Mehmet Dinçerler kimdir, nereli? Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında kaç yaş var? sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Haberimizin içerisinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Mehmet Dinçerler ve Hadise el ele görüntülendi. Bu sebeple aramalarda Mehmet Dinçerler kimdir, nereli? Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında kaç yaş var? gibi soruların yanıtı merak edilmeye başlandı. Uzun süredir magazin basınının yakından takip ettiği konu hakkında detaylar sizlerle...

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler,1988 yılında dünyaya gelmiştir. Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO'sudur. Türkiye'de Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler'in oğludur.

Hacı Sayid'in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti.

HADİSE KİMDİR?

Hadise Açıkgöz 22 Ekim 1985 yılında doğdu. Belçikalı-Türk şarkıcıdır. Mol, Belçika'da Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldıktan sonra albüm teklifi alınca ilk albümünün hazırlıklarına başladı. 2005'te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı.

2008'de ikinci stüdyo albümü Hadise'yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışma sayesinde popülerliğini artırdı. Aynı yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini satışa sundu. Kahraman'ın çıkış şarkısı "Evlenmeliyiz" ile tekrar listelerde yer aldı. 2011'de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?'i yayımladı. Albümdeki "Superman", "Aşk Kaç Beden Giyer?" ve "Mesajımı Almıştır O" şarkılarına klip çekti. 2014'te Tavsiye ve 2017'de Şampiyon albümlerini satışa sundu.

Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé'den ilham aldığını ifade eden Hadise, 2011 yılından beri devam etmekte olan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği görevine devam etmektedir. 6 Altın Kelebek Ödülü ve 3 TMF Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

MEHMET DİNÇERLER VE HADİSE ARASINDA KAÇ YAŞ VAR?

Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında 3 yaş fark vardır. Hadise 1985 doğumludur. Mehmet Dinçerler ise 1988 yılında dünyaya gelmiştir.

 • Mehmet Dinçerler
 • Mehmet Dinçerler kimdir
 • Mehmet Dinçerler yaş
 • Mehmet Dinçerler nereli
 • Mehmet Dinçerler işi
 • Mehmet Dinçerler hadise
 • Mehmet Dinçerler hadise yaş farkı
<p>Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yoğun bakım yatak kapasitesi 3 kat arttı. 11 yataklı erişkin yoğun b

Cerrahpaşa'ya yeni yoğun bakım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu