• $8,1156
  • €9,7655
  • 463.841
  • 1365.27
27 Şubat 2021 Cumartesi 13:33 | Son Güncelleme:

Mehmet Ali Erbil'den dikkat çeken açıklama: Kadınlar şeytandır

Mehmet Ali Erbil'den dikkat çeken açıklama: Kadınlar şeytandır

Evinde düşüp yaralanıp hastaneye kaldırılmasından sonra kaçış sendromu rahatsızlığı nükseden Mehmet Ali Erbil, uzun bir yoğun bakım sürecinin ardından evinde tedavisine devam ediyor. Verdiği röportajda aşkı özlediğini ifade eden Erbil, kadınlarla ilgili yaptığı açıklama ile dikkat çekti. Erbil, 'Bir kadın tarafından aldatıldığıma şahit olmadım. Kadınlar şeytandır, ayakta uyuturlar seni. Biz bir yalan söyleriz, iki saat sonra yakalanırız. Çok aptalız' ifadelerini kullandı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kaçış sendromu rahatsızlığının nüksetmesinden sonra sağlığıyla ilgili zor günler geçirdi. Tedavisine evinde devam edilen Erbil, desteğini ailesi ve yakın dostlarından alıyor.

Posta'ya röportaj veren Mehmet Ali Erbil, kadın ve erkeklerin aldatması hakkında söyledikleriyle dikkat çekti. Erbil, şu ifadeleri kullandı:

'KADINLAR ŞEYTANDIR'

'Aşkı özledim de hem yaşım hem yaşadıklarım itibarıyla çok zor geliyor artık. Bir kadın tarafından aldatıldığıma şahit olmadım ama olabilir, kimse kimsenin peşine dedektif takmadan emin olamaz ki. Bir de kadınlar şeytandır, ayakta uyuturlar seni. Biz bir yalan söyleriz, iki saat sonra yakalanırız. Çok aptalız. O mesajı silmeyi bile akıl edemeyiz. Ben çok yakalandım öyle. Mesajı gidip tuvalette çekiyorum ama silmeyi akıl edemiyorum, düşünsene salaklığı. Bir defasında eski eşlerimden birine çok fena yakalanmıştım.'

<p>Bedir Acar, 'Bunu hep yapıyorlar, Şener Şen'e yaptılar,  Orhan Gencebay'a, Yavuz Bingöl'e, Alev A

Erkan Oğur ezik mi ?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor